Evleneceğim Param Yok Diyenlere Tavsiyeler

kredihocasi-evlilik-kredisi

Evleneceğim param yok diyenlere tavsiyeler vereceğiz. Hemen herkesin odağı haline gelmiş olan evlilik mertebesi için heyecanlanan gençlerimize altın değerinde ekonomik tavsiyeler. Evleneceğim param yok diyenlere öneriler sayesinde sizler de az bütçeyle evlilik duygusunu tadabilirsiniz.

evlenmek-istiyorum-ama-param-yok-diyenlere-tavsiyeler

İyi güzel eşinizi bulmuşsunuz ama malesef o eşi evinden çıkarıp yanınıza getirecek parayı bulamamışsınız. Bir tek sizin başınıza gelmiyor sakın telaş etmeyin bu konuda karşınızda büyük bir tecrübe duruyor!

Evleneceğim Param Yok!

Evlilik işi gerçekten kolay değil. Çaputtan iki tane çalgıya varıncaya kadar hemen her şeye deliler gibi para vermeniz gerekiyor. Tabi biraz mantıklı olursanız bunların üstesinden gelebilirsiniz. Evleneceğim param yok diyenler için ilk olarak evlilik kredilerinden bahsedeceğiz.

Kredi hocasısın anladık da kredi çektikten sonra ne olacak? diyenlere hemen cevabımı vereyim. Ben size kredi çekmeyi değil o krediyi harcamayı ve ödemeyi öğreteceğim. Sakince içeriğimizi okuyun.

En uygun evlilik kredisi için başvurularınızı uygun alanlara yapın. Eğer çevrenizde bu konuda size geri ödemeli olarak destek olabilecek birileri varsa onlardan borç istemeyi de deneyebilirsiniz. Şimdi kredi arifesinde ki hazırlıkları yazalım.

Elde Avuçta Ne Var Görelim!

Düğün yapıcam param yok deyip kenara çekilmekle olmuyor bu işler pamuk eller cebe hesabı evvelde yapılan tüm birikimleri önünüze alın. Hatta mutfakta ki bozuk para kutusunu bile masaya koyun. Eğer bilgisayarınız veya oyun konsolunuz varsa bunları elden çıkarın. Araba ve motosiklet gibi ikinci planda kalabilecek taşınmaz malları da nakit paraya çevirin.

Burada ki temel amaç elde ki nakit birikimi hesaplayıp çekilecek olan kredi miktarını en aza indirerek borç kaygısını ortadan kaldırmak. Bunu belirttikten sonra hemen ikinci aşamaya geçelim.

Borçlarınızdan Acilen Kurtulun!

Ne yalan söyleyeyim bana birinin borcu olsa o sırada da 100.000 lira harcayıp düğün yapsa ben o adamdan şüphe ederim. Bireysel bir borçlanma bu tepkiyi verirken bankalara karşın yapılan bir borçlanmada banka sizi direkt olarak red edecektir.

evlneceğiz-ama-paramız-yok

Bu nedenle halk arasında “sıfıra çıkmak” deyimini tam anlamıyla yerine getirin. İş yerinde arkadaşınızdan aldığınız 20 lirayı bile hemen ödeyin. Bu süreci tasarruf olarak görebilirsiniz. Evet fazlalıklardan  kurtulup param yok evlenemiyorum kısmına geldiysek hemen son aşamalara bakalım.

Birikime Her Yönden Başlayın!

Genç adaylar henüz yolun başındasınız. Para pul tamam da asıl mevzu mutlu olabilmek öyle değil mi? Neyse fazla gevşemeden konuma döneyim. Kredi kartı borçlarınızı ve bireysel borçlarınızı ortadan kaldırdıktan sonra eğer aciliyet yoksa hemen birikime başlayın. Amaaaan daha 6 ay var biriktirsem ne olacak ki demeyin.

O altı ayda biriktirdiğiniz 1000 lira belki 100 lira belki de 50 lira o kocaman düğünde hiç ummadığınız bir ihtiyacı kapatır. Bu neenle az çok demeyelim boş geçmeyelim ve birikim yapalım genç arkadaşlar!

Evlenmek İstiyorum İşim Yok!

İş olmadan istersen milyonlar senin olsun evlenme! El kızını baba evinden alıp getirmesi kolaydır ama sonrası zordur. Bu bilinçten sakın ayrılmayın. Bu bilinçte ilerleyerek adımlarınızı arın. Her şeyden önce işinizi garantiye alın. Evlenmek istiyorum işim yok diyen arkadaşlar siz henüz evlenmeyin!

Evlilik Kredisi 2018 

Evleneceğiz ama paramız yok diyen çalışan gençler ilginizi çeken birkaç noktada bizden olsun. Evlilik kredisi altında bankalarca sunulan krediler sizler gibi yeni evlenen adaylara yöneliktir. Ayrıca devlet destekli evlilik kredisi başvurusu yaparak mevcut borçlanmayı en aza indirebilirsiniz.,

evlilik-kredisi-2018

Devlet desteklik evlilik kredisi veren bankalar temel ihtiyaçların ve faiz oranlarının bir bölümünü devletten temin ederek genç çiftlere kolaylık sağlarlar. Bu sayede gençler daha kolay bir kredi ödeme süreci atlatır.

 

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir