Enpara Kredi Kartı Avantajları Nelerdir?

Enpara Kredi Kartı
Enpara kredi kartı son zamanlarda çok dikkat çekiyor. Bilindiği gibi şu an QNBFinansbank tarafından sizlere sunulmuş olan Enpara kart zaten özellikle kullanım kolaylığını yanı sıra aynı zamanda 7 gün 24 saat boyunca havale yapma fırsatı sunması bununla birlikte yapmış olduğu işlemlerde herhangi bir şekilde ücret kesintisi yapmaması gibi avantajları ile ön planda bulunuyor. Bu yüzden de insanlar ağırlıklı olarak artık bu sistemi tercih etmeye başlamış durumda. Elbette özellikle Enpara’nın en önemli noktalarından bir tanesi de kredi kartlarında aidat veren ilk ve tek kredi kartı olarak sizlere sunulmuş olması. Bu konuda özellikle hakkında biraz sizlere öncelikle bilgi vermeye çalışalım.

Enpara Kredi Kartı Avantajları Nelerdir?

Enpara kredi kartı limitler dahilinde sizlere ödeme alışveriş ve nakit avans kullanımı sağlıyor. Aidatsız bir kredi kartı olarak sunuluyor ve sözleşmede açık bir şekilde sizlere ömür boyu aidat almayacağını bildiriyor. Ayrıca Enpara tarafından sizlere sunulmuş olan kredi kartında düzenli olarak kullanmanız durumunda yıllık olarak 100 lira olmak üzere iki yıl boyunca kart aidatı alıyorsunuz. Bu enteresan bir şey. Normal şartlarda diğer bankaların hepsinde bilindiği gibi belirli kart aidatlarını bankalar almaktadır. Bunda eğer düzenli bir şekilde kullanıma devam edersiniz yıllık 100 lira ekstradan para kazanmış oluyorsunuz.
Kredi kartınızı kullanarak QNB Finansbank ile anlaşmalı olan üye işyerlerinde istediğiniz gibi taksitli şekilde alışveriş yapma şansına sahipsiniz. Yani aynı CardFinans gibi bütün kampanyalardan yararlanabiliyorsunuz. Yine QNB Finansbank’ın sizlere sunmuş olduğu kart dahilinde Enpara kredi kartı ayrıca Finansbank tarafından müşterilerine sunmuş olduğu tüm indirimli kampanyalardan yararlanma şansı sunuyor. Burada Platinium Master Card olarak sizlerle buluşturuyor. Yani birçok ayrıcalıklarla sizlere buruşturulmuş bulunuyor. Eğer mevcut Enpara müşteri iseniz bu durumda kredi kartını almak için internet ve cep şubesinden bu başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer olumlu olarak değerlendirilirse sizler de kartınızı alabiliyorsunuz. Eğer Enpara müşterisi değilsiniz kredi kartı başvurusu yapmak için QNB Finansbank sitesinden Enpara’nın bölümüne tıklayabilirsiniz ve buradan işleminizi yapabilirsiniz. Başvurunuz olumlu değerlendirilirse sizleri ziyaret eder ve Enpara müşterisi yapar. Böylece kartınızı da teslim alırsınız.
Enpara Kredi Kartı

Enpara Kredi Kartı

Enpara Kredi Kartı Card Finans Ayrıcalıkları

Enpara kredi kartı ile ilgili şunu söylemek gerekir ki çok büyük avantajlarla sizlere sunulmaktadır. Yani QNB Finansbank’ın sizlere CardFinans ile ulaştırmış olduğu tüm fırsatlara burada da ulaşma şansına sahip oluyorsunuz.

Bunlarla birlikte öğrenciler de bu kredi kartına başvurabiliyor. Öğrenci başvurularında öğrenci kimlik kartının görüntüsü başvuru formunu eklenerek bu şekilde başvuru tamamlanabiliyor. Alışveriş, nakit avans ve ödeme işlemlerinde ek olarak ayrıca fatura, motorlu taşıt vergisi, cep telefonu TL yükleme gibi işlemleri de gerçekleştirme şansına sahipsiniz. Nakit ihtiyacınız olduğunda nakit avans limitinin kullanabilirsiniz. Burada uygulanan faize yüzde 15 KKDF %5 oranında bsmv vergileri eklenecektir. Bunları bilmek gerekir.

Enpara Kredi Kartı Başvuru Nasıl Yapılır?

Başvuru yapmak istediğinizde işlemleri nasıl yapabilirsiniz? Bu konuda da biraz bilgi verelim. Eğer Enpara müşteri iseniz bu kredi kartını almak istiyorsanız cep şubesinden veya internet üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunmanız yeterli olacaktır. Başvurunun değerlendirilmesi çok uzun sürmez. Eğer başvuru olumlu olarak değerlendirilmişse bu durumda hemen sizlere gerekli yönlendirme yapılır. Eğer Enpara müşterisi değilseniz ve kredi kartı başvurusunda bulunmak istiyorsanız gerekli başvuruyu yaptıktan sonra başvurunuzun onun değerlendirilmesi sonrasında müşteri hizmetleri sizleri adresinizde gelerek ziyaret ederler. Enpara kredi kartı işlemini yaparken aynı zamanda sizleri de müşterisi yapar ve böylece kartınız teslim edilerek işlemleriniz tamamlanmış olur. Böylelikle sizler de ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir