Enpara İnternet Bankacılığı Avantajları Nelerdir?

Enpara Kredi Kartı

Bankalar modern dönemin hızına ayak uydurmak konusunda sınır tanımamak için ciddi bir yarış içerisindeler. Zira tüketicilerin hayatlarını son derece hızlı bir şekilde yönetme çabası içinde oldukları bu dönemde artık şartlar oldukça önemli. Bu anlamda teknolojik araçları kullanmak ise başarının altın kuralı olarak görülüyor. Bu anlamda QNB Finansbank’ın attığı en önemli adım ise Enpara alternatif bankacılık kanalını yaratması oldu. Tamamen mobil olarak kullanılabilen şubesiz banka olan Enpara hakkında merak edilenleri yazımızda ele alacağız.

ENPARA Avantajları Nelerdir?

Tamamen mobil olarak inşaa edilen bankacılık sistemi olan Enpara’da ekonominizi yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Birçok anlamda kolaylıkları ile dikkat çeken ve tamamen kampanyalar ile donatılmış olan Enpara’nın avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

1-Mobil Uygulama ile Paranızı Yönetin

Enpara.com’un mobil uygulaması tüm bankacılık işlemlerini bir arada sunuyor. Para transferi, ödeme yapma, taksit ve kredi kartı borcu ödeme, birikim hesabı oluşturma, fatura ödeme imkanları Enpara’nın mobil uygulamasında mevcuttur.

Enpara Kredi Kartı Avantajları Nelerdir?

En Para Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Finansbank En Para Kredi Kartı Avantajları

Enpara İnternet Bankacılığı Avantajları Nelerdir? Ücretsiz Bankacılık İşlem

Enpara İnternet Bankacılığı Avantajları Nelerdir? Ücretsiz Bankacılık İşlem

2-İşlemler Ücretsiz

Enpara hesabınız aracılığı ile yapacağınız nakit transferleri ve ödeme işlemleri için banka sizden hiçbir ödeme almaz ve siz de böylelikle günün her saatinde ücretsiz olarak para transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

3-Kampanya Üstüne Kampanya

Enpara.com müşterilerine özel olarak sunulan kampanyaların ardı arkası kesilmiyor. Bunlardan ilki “Ayın Enparalısı” uygulamasıdır. Mobil uygulama aracılığı ile size verilen görevleri aylık olarak gerçekleştirdiğinizde Ayın Enparalısı olursunuz ve banka bunun için size çeşitli özel kampanyalar sunar. Bunlardan birisi birikim hesabınız için verilen ekstra faiz oranıdır.

Ayrıca Enpara aracılığı ile Spotify, Netflix harcamalarınız %50 indirimli olmakla beraber birçok mağaza ve uygulama içi harcamalarınızda indirimler elde edersiniz.

4-Kredi ve Enpara Kredi Kartı Başvurularınız Çok Kolay

İhtiyacınız olan ekstra finansmanlar için Enpara hesabınız aracılığı ile kredi ve kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın ayrıca size özel olarak sunduğu nakit avans teklifinden de faydalanabilir ve böylelikle ihtiyacınız olan nakdi imkana anında ulaşarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

5-Kolay Başvuru, Kolay Kart Teslimi

Yapmanız gereken tek şey Enpara.com’u ziyaret ederek kolayca başvurunuzu gerçekleştirmek. Banka en kısa süre içerisinde harekete geçerek kartınızı size teslim edecek ve mobil uygulamanızı kullanmayı göstermek üzere bir personeli size yönlendirecektir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir