En Yüksek Faiz Veren Banka 2018

en yüksek faiz veren bankalar

Birikimlerini vadeli mevduat hesaplarında değerlendirmek isteyenler için hazırladığımız en yüksek faiz veren banka 2018 yılında, çok fazla müşteri toplamayı başarmıştı. 2019 yılında da yine aynı şekilde, bankanın mevduat hesabı açtıran müşterilerinde artış olacağı düşünülüyor. En yüksek faiz veren banka 2018 yazımıza konu olan banka, sunmuş olduğu yüksek faiz oranları ile an itibariyle İNG Bank’ın denetimindeki Turuncu hesaptır.

En yüksek faiz veren banka 2018

Mevduat hesaplarına verdiği yüksek faiz oranları ile dikkat çeken ING Bank, Türk Lirası vadeli mevduat hesaplarınızın yanı sıra, Döviz hesapları içinde en yüksek faiz veren banka konumunda yer alıyor. Elbette ki bu durum kısa süreler içerisinde değişebiliyor olsa da, ING Bank verdiği oranlarla genellikle zirvede yer alıyor. Uzun süredir en yüksek faiz veren bankalar listesinde ilk 3’te yer alan ING Bank Turuncu hesap ile, büyük bir ivme kazanmış durumda.

32 günlük en yüksek faiz veren banka

32 günlük en yüksek faiz veren banka kapsamında bankaları değerlendirdiğimizde ise, karşımıza 32 günlük en yüksek faiz veren banka olarak, ICBC Bank çıkıyor. %26 faiz oranı ile 32 günlük en yüksek faiz veren banka olan ICBC Bank’ı, %25 faiz oranı ile ING Bank takip ederken, 3. Sırada ise %23.25 faiz oranları ile Yapı Kredi Bankası yer alıyor.

en yüksek faiz veren banka

en yüksek faiz veren banka

 

Dolara en yüksek faiz veren banka 2018

Dolara en yüksek faiz veren banka 2018 yılında güncel olarak, Fibabanka Kiraz Hesap olmuştur. %4.25 oranıyla ilk sırada yer alan Fibabanka’yı ise, %4 faiz oranı ile yine ING Bank takip etmektedir. Enpara ise %3.75 faiz oranıyla, dolara en fazla faiz veren banka listesinde 3. Sırada yer almaktadır.

100.000 TL Aylık Ne Kadar Faiz Getirir? Ve Parama En Yüksek Faiz Veren Banka hangisi sorularına yanıt bulmak istiyorsanız linkleri tıklayınız.

 

Banka faiz oranları karşılaştırma

Banka faiz oranları karşılaştırma tablomuzda, en yüksek faiz veren bankalar listesi yer almaktadır. Türk Lirası mevduat hesapları için bu sıralama, şu şekildedir.

  • ING Bank %25 faiz oranı
  • Odebank Oksijen hesap %24.95 faiz oranı
  • Teb – CepteTEB %23 faiz oranı
  • Yapı Kredi %23.90 faiz oranı
  • Denizbank %23 faiz oranı
  • Vakıfbank %18 faiz oranı

En yüksek faiz veren banka listemiz, güncel olarak bu şekildedir. Banka faiz oranları karşılaştırma ve en yüksek faiz veren bankalar listesinde bahsi geçen bankaların faiz oranları değişebilmektedir. Bu sebeple, sıralamada da değişiklikler olabilir. Bu yüzden en güncel bilgiler için, banka ve krediler hakkında her zaman en güncel ve en detaylı bilgileri sunmayı hedefleyen kredihocasi.com sitemizi, sıklıkla ziyaret etmenizi öneririz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir