En Uygun Bedelli Askerlik Kredisi

Tüm dünya ülkelerinde askerlik önemlidir. Ama Türkiye’de askerlik hem önemli hem de kutsaldır. Her genç Türk genci bu vatani göreve davulla zurnayla uğurlanır. Ama bazı durumlarda ailevi sebeplerle, iş problemi nedeniyle ya da daha özel nedenlerden dolayı askerlik vazifesini kısa dönem yapmak isteyen gençlerimiz bedelli askerliği tercih etmektedirler. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ”bedelli askerlik kesin çıkacak” demesi üzerine Ziraat Bankası yetkilileri bu konuda harekete geçti ve En Uygun Bedelli Askerlik Kredisi için özel bir kampanya oluşturdu. Vatandaşlar özellikle Ziraat Bankası Bedelli Askerlik Kredisi için araştırmalar yapıyorlar. Devletin aldığı bir karar için devlet bankasından kredi çekmenin daha mantıklı göründüğü için insanlar Ziraat Bankası Bedelli Askerlik Kredisi Şartlarını öğrenmeye çalışıyorlar. Bedelli askerlik için birçok banka kredi imkânlarını sunmaktadır. Ancak şu ana kadar En Uygun Bedelli Askerlik Kredisi Ziraat Bankası tarafından verildiği görünmektedir.

Bedelli Askerlik Kredi Şartları

Ziraat bakası bedelli askerlik kredisini yüzde 1,63 faiz oranı ile borçlanma imkânı sunuyor. Banka tarafından gerçekleştirilen bedelli askerlik kredisi 2018 kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,63 olarak uygulanıyor. Bedelli askerlik ücreti ödemelerinde bankalardan En Uygun Bedelli Askerlik Kredisi çekmek isteyen kişilerin belirli bazı şartları taşımaları gerekmektedir. Örneğin banka borcu yasal takip sürecine girerek adı kara liste içerisine giren kişilerin ne yazık bu krediyi kullanmaları kesinlikle mümkün olmamaktadır. Bankalardan kırmızı kalem yemek olarak ta anılan bu durum karşısında kara listedeyken kredi çekilmesine bankalar kesinlikle izin vermemektedirler.

Kişi kara liste affı ile kara listesinden çıksa dahi çoğu zaman bankalar ancak çok yüksek aylık gelir belgesi sunulursa kredi onayı verebilmektedir. Bunun yanı sıra ihtiyaç kredisi çekme şartları arasında yer alan aylık düzenli gelire sahip olmak ve bu geliri belgelemek te aranılan bedelli askerlik kredisi koşulları arasında yer almaktadır. Bedelli askerlik kredisi sorgulaması sırasında kredi notu sorgulanmaktadır. Kredileri borcunu düzenli bir şekilde ödeyen kişilerin kredi notları yüksek olmaktadır. Eğer ödemelerde aksaklık ve gecikmeler varsa bu kredi notunu kötü yönde etkiler, bu nedenle herhangi bir kredi çekme işlemi sonuçsuz kalmaktadır. Kredi çekebilmek için kredi notunuzun en az 1300 puan ve üstü olmalıdır. En Uygun Bedelli Askerlik Kredisi konumuzda sizlere ihtiyaç kredisi hakkında da bilgiler vereceğiz.

İhtiyaç Kredisi İçin Gerek Şartlar

Yaşam şartlarında zaman zaman ihtiyaçlar için bankalara çeşitli krediler için başvurulur. Bu konut kredisi, araç kredisi, eğitim ya da ihtiyaç kredisi olabilir. Banka ile kredi çekme şartlarında anlaşıldığında, her ay ödenecek bu kredinin geri ödeme planı çıkarılmaktadır. Her ay bu borcun belli taksit tutarları bankalara ödenir. Düzenli ve aksatmadan borç ödendiğinde yani yasal takip sürecine girilmediğinde kredi puanı olumlu derecede yükselir. Bu da herhangi bir kredi başvurusunun kolayca onaylanmasını sağlamaktadır. Kamu bankalarından ihtiyaç kredisi veya tüketici kredisi çekerek ödenecek bedelli tutarında geri ödeme seçenekleri aşağıdaki şekildedir. Ve Faiz oranlarının bankalara göre farklılık gösterdiğini de hatırlatalım. . En Uygun Bedelli Askerlik Kredisi için tüm bankaların kredi şartlarını karşılaştırmanız gerekmektedir.

12 AY VADE

Kredi: 15 bin TL

Vade: 12 ay

Faiz: Yüzde 1,67

Aylık: 1.419 TL

TOPLAM: 17.016 TL

24 AY VADE

Kredi: 15 bin TL

Vade: 24 ay

Faiz: Yüzde 1,67

Aylık: 793 TL

TOPLAM: 19.032 TL

36 AY VADE

Kredi: 15 bin TL

Vade: 36 ay

Faiz: Yüzde 1,67

Aylık: 589 TL

TOPLAM: 21.204 TL

48 AY VADE

Kredi: 15 bin TL

Vade: 48 ay

Faiz: Yüzde 1,67

Aylık: 489

TOPLAM: 23.472 TL

.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir