En Para Kredi Kartı Nasıl Alınır?

En para Kredi kartı hakkında QNP Finans Bank resmi sitesinde aynen şunları yazmıştır. “Kredi kartı için ömür boyu aidat almayacağımızı sözleşmemizde açık açık yazdık. Bununla da yetinmiyor, kredi kartımızı düzenli kullanan müşterilerimize yıllık 100 TL olmak üzere en az 2 yıl kart aidatı ödüyoruz!” En para kredi kartı çok iddialı bir giriş yaptı piyasaya. Kart aidatı almadığı gibi bir de 2 yıl boyunca size Yıllık 100 TL kart aidatı ödüyor. Birçok açıdan avantajlı olan En Para kredi kartı için her geçen gün daha fazla kişi başvuruyor. Bu yazımızda sizlere En Para Kredi Kartı Nasıl Alınır onu anlatacağız.

En Para Kredi Kartı Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirsiniz?

En Para Kredi Kartı Nasıl Alınır yazımızda öncelikle En Para Kredi kartınızda nelerden faydalanabilirsiniz onu açıklayalım. En az 2 yıl boyunca kredi kartı aidatı alabilmek için: Enpara  müşterisi olmanız gerek. 31 Aralık 2018’e kadar bir En Para Kredi Kartı’na sahip olmanız çok avantajlı. En para Kredi Kartı’nızı teslim aldıktan sonraki her 1 yıllık dönemde en az 6 ekstrenizde 10 TL ve üzeri en az 10 adet işlemin yer alması yeterlidir. Yıllık kart aidatınız, o yıl için kampanya şartını sağlayan 6. ekstrenizin kesildiği tarihi takip eden ayın 7. gününde En para Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

En Para Kredi Kartı Nasıl Alınır yazımızda kartınızı aldıktan sonraki şartları belirtmeden geçemeyiz. Kampanya kredi kartınızı teslim aldığınız tarihte başlar. Sonra 2 yıl boyunca devam eder. Kampanyaya 31 Aralık 2018 tarihine kadar teslim alınan kredi kartları dahildir. Yıllık 100 TL kredi kartı aidatı alabilmeniz için kredi kartınızı teslim aldıktan sonra yapabilirsiniz. Her 1 yıllık dönemde en az 6 ekstrenizde 10 TL ve üzeri en az 10 adet işlemin yer alması gerekir.  Örneğin; kredi kartınızı 1 Ocak 2018’de teslim aldınız ve ekstre kesim tarihinizi de her ayın 15’i olarak seçtiniz.

Bu durumda ilk yıl kredi kartı aidatı alabilmeniz için 1 Ocak 2018 ile 31 Aralık 2018 arasında kesilecek en az 6 ekstrenizin 10 TL ve üzerinde en az 10 işlem içermesi gerekir. Diyelim ki; kampanya şartını sağlayan 6. ekstreniz 25 Nisan 2018 ekstreniz olsun, yani bir başka deyişle kartı aldıktan sonraki ilk 6 ekstrenizin 6’sında da 10 TL ve üzeri en az 10 işlem yaptınız. Bu durumda 1. yılın tamamlanmasını beklemenize gerek yok. Daha 6. ayda (7 Mayıs 2018’de) yıllık kredi kartı aidatınız En para TL hesabınıza yatırılır. Ancak yıllık kredi kartı aidatınızı erken almış olmanız kampanya kapsamındaki 2. yılınızın başlangıç tarihini değiştirmez, 2. yılınız yine 1 Kasım 2018’de başlar ve 31 Ekim 2019’da sona erer.

En Para Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Kampanyaya ekstrenize yansıyan 10 TL ve üzerindeki alışveriş/harcama, fatura ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca MTV ödeme, cep telefonu TL yükleme ve nakit avans işlemleri dahildir. Kredi kartınıza ait borç ödeme, taksitli olarak yaptığınız işlemlerin 2. ve sonraki taksitleri, artı bakiye transferleri, iade işlemleri, ekstrenize yansıtılan faiz/ücret/vergi borçları, 10 TL’nin altındaki işlemler ve ekstre kesim tarihinden önce yapıldığı halde provizyonda beklediği için ekstreye yansımayan işlemler kampanya kapsamında değildir.  Yıllık kart aidatınız, kampanya şartının sağlandığı 6. ekstrenizin kesildiği tarihi takip eden ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır ve aynı gün size SMS ile bilgi verilir.

Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda işlemler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir.  En Para Kredi Kartı Nasıl Alınır  yazımızda yıllık kredi kartı aidatını nasıl alacağınızı anlatalım. Kampanya kapsamında belirtilen koşulları yerine getirmeniz durumunda yıllık 100 TL olmak üzere toplamda maksimum 200 TL kredi kartı aidatı almaya hak kazanırsınız. Kampanya döneminde ekstre kesim tarihinizi değiştirmeniz durumunda en güncel ekstre kesim tarihiniz dikkate alınır. QNB Finansbank şubelerinden En Para Kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz gibi bankanın resmi sitesinde bulunan formu doldurarak da başvurunuzu yapabilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir