En Kolay Kredi Veren Bankalar 2018

Bankalar tarafından tüketicilerin isteklerine bağlı olarak oluşturulan kredili ürün paketleri birtakım şartlar doğrultusunda kendilerine sunulmaktadır. Tüketiciler ise daha rahat ve daha hızlı kredi başvuruları yapmanın arayışında olduklarından genellikle en kolay kredi veren bankalar üzerinde yoğunlaşmaktadırlar. Bizlerde bu konu üzerine en ince detayına kadar hangi bankanın daha kolay kredi sağladığını ve faiz oranlarıyla birlikte vade seçeneklerine yönelik tüm bilgileri sizlere aktaracağız. Hızlı ve anında kredi başvurusu olanakları rekabete giren bankalar tarafından günümüzde sunuluyor. Bu kapsamda tüketicilerin fazla bekletilmeden ve aynı zamanda esnek şartlar doğrultularak krediler verilebildiğini görüyoruz. Daha önceleri her ne kadar bu durumlara yönelik rahat kredi kullanımı olsa da oluşan bilinçsiz tüketimler bu gibi aksaklıkları bizimde karşımıza çıkarabiliyor. Bu gibi durumlar tamamen bankanın geri ödemelerde kendini garantiye alma çabaları olduğunu da dile getirebiliriz.

Anında Kredi Başvurusu Yolları Nelerdir – Nasıl Bir Yol İzlemeliyim?

Teknoloji geliştikçe bundan en büyük faydayı gören kuruluşlardan biri de bankacılık sektörü üzerine finansal hizmetler verenlerdir. Bu kapsamda bankalar altyapılarını güçlendirip daha esnek bir hale getirerek insanlara hızlı kredi başvurusu gibi önemli olanaklar sunmaktadırlar. Bizlerde bunu göz önünde bulundurarak konumuz içerisine hızlı kredi başvurusu nasıl yapılır gibi merak edilenlere özetle kesin sonuç veren bilgiler hazırladık. Bir dönemler sadece şubelere gidilerek başvuru yapılan kredili ürünlere artık birden fazla kanal yolu üzerinden gerçekleştirilme durumu mümkün olmaktadır. Dijital bankacılık çağın teknolojik nimetlerinden sayılıyor ve birçok faydası ile insanların hiç rahatsız olmadan dahi kredi, kredi kartı, havale, EFT, bono ve daha birçok farklı işlem yapabilmesini sağlıyor.

Hızlı ve kolay kredi başvurusu gibi olanakların ana hattı olarak görülen bu kanalların başında internet ve mobil bankacılık geliyor. Bunlara ek olarak telefon bankacılığı, SMS ve hatta ATM’lerden kredi başvurusu yapma olanakları bile biz tüketicilere hemen her banka tarafından sağlanabilmektedir. Çağımızın en çok tercih edilen ve alışılmışlık durumu yaratan yöntemlerin başında internet üzerinden kredi başvurusu gelmektedir. Web üzerinden kredi başvurusu yapmak kolay ve oldukça hızlı çözümler yaratan bir kanal yolu olmakla birlikte, mobil bankacılık ile kredi başvurusu da bankalar tarafından kabul edilen talepler olarak görülmektedir. Bunların yanı sıra bir diğer en çok tercih edilen yollardan birisi de telefon bankacılığı ile kredi başvurusu yapabilme durumudur.

EN KOLAY KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİ?

Gelelim en çok tercih edilen ve kolay kredi veren bankaların hangileri olduğuna. Konumuzun son bölümlerinde sizlere en kolay kredi sağlayan 4 banka ile ilgili faiz oranlarını belirteceğiz. Ek olarak vade seçenekleri ve diğer merak edilenlere kafanızı karıştırmadan kısa bilgiler vereceğiz.

Garanti Bankası: Türkiye’nin özel sermayeli bankaları arasında yer alan kuruluş günümüz en kolay kredi sağlayan bankalar nezdinde yer edinmektedir. Sürekli olarak TV ve internet reklamlarında da görüldüğü gibi kredili ürünler üzerine dosya masrafsız kredi ve benzeri harika çözümlerin olduğu kredili ürünleri sunmaya devam ediyor. İlgili banka birtakım şartlar kapsamında 48 aya kadar varan vade seçenekleriyle ihtiyaç kredisi vermektedir. 48 ay vade seçeneğine yönelik faiz oranı ise %1,69 olarak belirtilmiştir.

HSBC: Kolay ve anında kredi başvuruları yapılabilecek bir diğer özel sermayeli dev bankalardan biri de HSCB olmaktadır. İlgili banka 48 aya kadar varan vadelerle sunduğu ihtiyaç kredilerini %1,70 faiz oranıyla tüketicilere sunmaktadır.

İş Bankası: Türkiye’nin en köklü bankası olarak bilinen finansal kuruluş, tüketicilere %1,47 faiz oranı ile 48 ay vade kapsamında kendilerine sunmaktadır.

Akbank: Her ne kadar katı kurallara sahip olan bir banka profilini yansıtsa da, Türkiye’nin kredili ürünler üzerine hizmet vermekte olan en kaliteli finansal kuruluşları arasında yer almaktadır. İlgili banka tüketicilerin başvurularına yönelik 48 aya kadar varan vade seçenekleri ile kendilerine kredi olanağı sağlamaktadır. 48 ay vade seçeneğine yönelik %1,57 faiz oranı uygulamaktadır.

Diğer Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileri?

  • Halkbank
  • Vakıfbank
  • Ziraat Bankası
  • Fibabanka
  • Odeabank
  • Şekerbank
  • Türkiye Finans

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir