En Avantajlı Tatil Kredileri

Yaz tatili, kış tatili bir şekilde tatile çıkacaksınız. Paraya ihtiyacınız var. En avantajlı tatil kredisi veren bankaları sizleri için araştırdık. Yaz tatilinin başlamasına sayılı günler kala ve Ramazan Bayramı ile birlikte tatilini uzatmak isteyenler için tatil araştırma maratonu başladı. Aslına bakılırsa binlerce kişi tatilini önceden programlayarak rezervasyonunu yaptı ancak iş programı nedeni ile geç vakitlere kadar bekleyenler için hala alternatifler mevcut. Pek tabii ki bu alternatifler için katlanılması gereken maliyet erken rezervasyonlara göre oldukça yüksek.

GEÇ KALMADINIZ, TATİL KREDİSİ YANINIZDA!

Tüketicilerin her türlü ihtiyaçlarına göre kampanyalarını şekillendiren bankalar, yaklaşan yaz tatiline yönelik geç rezervasyon durumunda kalanlar için özel kampanyalar ilan etmeye başladılar. Bu kapsamda tatil kredisi kategorisi altında ihtiyaç kredisi sağlayan bankalardan bazılarını yazımızda değerlendireceğiz. Bu kredi imkanlarından faydalanarak siz de yaz tatilinin tadını çıkarabilirsiniz.

Akbank Tatil Kredisi: Akbank’ın tatil için rezervasyon yapmak isteyenlere özel olarak hazırladığı tatil kredisi kampanyasında uygulanmakta olan faiz oranı %1.19’dur ve kampanya dahilinde 36 aya kadar vadelendirme yapılmaktadır. Bu kapsamda Akbank tatil kredisinden faydalandığınızda 10 bin TL tutarındaki 36 ay vadeli bir kredi için aylık olarak geri ödemeniz gereken taksit tutarı 357,20 TL olacaktır.

Albaraka Türk: Albaraka Türk bankasından tatil kredisi almanız durumunda banka tarafından 12 ay vadelendirme ve %1.55 kâr payı oranından faydalanmış olursunuz. Bu durumda hem faizsiz kredi kullanmış olursunuz hem de tatilin tadını dilediğiniz yerde çıkarabilirsiniz.

Bankadan alacağınız 8 bin TL tutarında 12 ay vadeli %1.55 kâr payı oranlı kredi için aylık olarak geri ödemeniz gereken taksit tutarı ise 749,99 TL olacaktır.

Fibabanka Tatil Kredisi Kampanyası: Fibabanka’dan tatile çıkmak için kredi almak hem çok kolay hem de çok avantajlı. Kampanya kapsamında banka tarafından uygulanan faiz oranı %1.29’dur ve 24 aya kadar vadelendirme imkanı sunulmaktadır. Eğer kampanya kapsamında 12 aya kadar vade isterseniz bu durumda da uygulanan faiz oranı %1.10 oluyor.

Yazımızda belirttiğimiz bu bankaların resmi web siteleri aracılığı ile tatil kredileri hakkında daha detaylı bilgi alabilir, başvurunuzu anında gerçekleştirebilir ve kredinizi kullanarak tatilin tadını sevdiklerinizle birlikte doyasıya çıkarabilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...
Etiketler:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir