En Avantajlı Bayram Kredisi Kampanyaları

bursluluk-parası-ne-kadardır

Avantajlı bayram kredisi veren bankalar hakkında makalemizde detaylı bilgi vereceğiz. Ramazan ayının sona ermesi ile birlikte başlayacak olan Ramazan Bayramı ile birlikte bayram tatili başlamış olacak. Bu süreç ise birçok kişi için oldukça maliyetli olmakla beraber nakdi ihtiyacın arttığı bir dönemdir. Bankalar ise bu durum sebebiyle kişilerin nakdi ihtiyaçlarını karşılarken zorlanmamaları için bayrama özel kredi kampanyaları sunmaktadır. Biz de bu yazımızda en avantajlı bayram kredisi alternatiflerini değerlendireceğiz. Böylelikle sizler de ihtiyacınız olan nakit için alternatifleri kolayca inceleyebilecek ve kararınızı vererek başvurunuzu gerçekleştirebileceksiniz.

BAYRAM KREDİSİ KAMPANYALARI SUNAN BANKALAR VE FAİZ ORANLARI NELERDİR?

En Avantajlı Bayram Kredisi Kampanyaları Sunan Bankalar

En Avantajlı Bayram Kredisi Kampanyaları Sunan Bankalar

Avantajlı Bayram Kredisi Sunan Bankalar

Garanti Bankası Bayram Kredisi

Özel bankalar arasında oldukça prestijli bir platforma sahip olan Garanti Bankası, Ramazan Bayramı’na özel olarak sunduğu bayram kredisi için %1.29 faiz oranı sunmaktadır. 48 aya kadar vadeli olarak temin edebileceğiniz bayram kredisini 75 bin TL’ye kadar çekebilmektesiniz. Bu şartlar altında bankadan alacağınız 75 bin TL tutarındaki bayram kredisi için aylık olarak 2.225,76 TL tutarında bir aylık geri ödeme yapmanız gerekmektedir.

İş Bankası Ramazan Bayramı’na Özel Kredi Kampanyası

Türkiye’nin en önemli ve en köklü bankalarından birisi olan İş Bankası, bayram kredisi kampanyasını Haziran ayının başlangıcı ile uygulamaya başlayacak ve kampanya 4 Temmuz 2018’e kadar devam edecek. Kampanya kapsamında bankanın uyguladığı  en düşük faiz oranı %1.25’tir ve bu faiz oranı ile banka en avantajlı bayram kredisi seçeneklerinden birisini ortaya koymaktadır. Kampanya kapsamında bankadan alacağınız 50 bin TL tutarındaki 48 ay vadeli bayram kredisi için %1.25 faiz oranı uygulanmaktadır. Bu durumda bankaya aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı ise 1.469 TL’dir. (Bayram kredisi için ödeyeceğiniz dosya masrafı ise aldığınız kredinin %0.5’i kadardır.)

ING Bank’tan Avantajlı Bayram Kredisi Kampanyası

ING Bank, Ramazan Bayramı’na kalmadan kampanyasını uygulamaya başladı. 30 Mayıs’a kadar başvurularının tamamlanması gereken kampanyasında müşterilerinin 100 bin TL’ye kadar olan kredi başvurularına 3 ay erteleme şansı sağlıyor ve 18 aya kadar olan vade seçeneklerine %0.88 oranında faiz uygulamaktadır. Kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve diğer en avantajlı bayram kredisi seçeneklerini değerlendirmek için bankanın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir