Emekliye Kredi Veren Bankalar

Emekliye Kredi Veren Bankalar

Emekliye kredi veren bankalar adlı içeriğimizde siz değerli okurlarımız için emeklilere kredi veren bankaların hangileri olduğunu ve genel hatlarıyla hangi şartları müşterilere sunduklarını konuşacağız. Emekliye kredi veren bankalar genellikle emekli maaşı üzerinden olanaklar sunmaktadır. Emekli maaşını bankaları bünyesinden alan kişilere çok daha büyük olanaklar sağlamaktadırlar. Emekli kredi alma şartları arasında elbette kredi notu gibi değerlendirme ölçütleri de yer almaktadır. Emekli olduktan sonra da hayatın gerçekleri olan ihtiyaçlar ne yazık ki peşimizi bırakmaz. Bu konuda dikkatli adımlar atmak çok daha faydalı olacaktır.

Emekli bir birey temel düzenli gelir olanağını sağlamıştır. Yıllar boyu verilen emekler sonunda karşılığını bulmuş ve güven veren düzeli bir gelire dönüşmüştür. Ülkemiz şartlarında düşünüldüğünde emeklilere verilen maaşlar çok yüksek değildir. Bu maaşlarında düzenli bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Aksi takdirde emekli maaşı bankaların sunduğu kredileri ödemekten öte hiçbir işe yaramaz ve emekli bireyler hayatlarının son dönemlerinde kredi taksitleriyle boğuşmak zorunda kalır. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için emekli kredi fırsatlarını iyi değerlendirmeniz gerekir. Vade süresince hayatın size sunabileceği tüm maddi zorlukları aklınızda bulundurmanız gerekir.

İNG Bank Emekliye Kredi!

İNG Bank bünyesinde emekliye kredi verilmektedir. İNG emekliye kredi olanakları oldukça fazladır. Az evvelde bahsettiğimiz üzere kredi kullanmak için maaşınızı İNG bankasından almaya karar vermeniz gerekmektedir. Bazı şartları taşıyan emeklilere bu davranışları ve kredi kullanımları sonrasında İNG bank tarafından çeyrek altın hediyesi verilmektedir. Maaş taşıma çeyrek altın hediyesi kapsamında adınıza ücretsiz olarak açılan altın hesabına yaptırdığınız işlemler ederince çeyrek altın eklenecektir. Daha ayrıntılı bilgi almak için en yakın İNG bank şubesine gidebilirsiniz.

İş Bankası Emekliye Kredi!

İş bankası emekliye kredi vermek için ilk olarak maaş ödeneğini bünyesinden vermek istemektedir. Bu şart sağlandığı takdirde daha indirimli faizlerden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Maaş alma periyotuna uygun oldukça uygun faiz oranlarıyla kredi fırsatları sunan İş bankası, üç ayda bir olarak maaş alan emeklilere üç ayda bir taksit olanakları sunmaktadır. Bu sayede emeklilerin zorlanması durumu da ortadan kalkmaktadır. İş bankası bünyesinden sunulan %1.12’lik faiz oranı oldukça uygun bir değere karşılık gelmektedir. İş bankası emekli kredi olanakları bu şekildedir. Daha ayrıntılı bilgi almak için en yakın İş Bankası şubesine başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank Emekliye Kredi!

Denizbank emekliye kredi verirken ayrıca nakit hediyesi de vermektedir. Ancak bu hediyeye hak kazanmanız için sizlerin de takdir edeceği üzere maaşınızı bu bankaya taşımanız gerekmektedir. Aksi takdirde sadece kredi kullanmaya hak kazanırsınız. En son veriler incelendiğinde 300 liralık bir hediye maaş hesabına nakit olarak yatırılmaktadır. Ancak bu hediyeyi almak için kişinin 36 ay boyunca maaşını Denizbank bünyesinden almaya söz vermesi gerekmektedir. Aksi takdirde bu olanakların hiçbiri kişiye sunulmaz. Tabi yapılan faiz indirimleri de sağlanmayacaktır. Emekli maaş taşıma sonrasında verilen nakit para ortalama 3 içerisinde hesaba yatırılmaktadır.

Şekerbank Emekliye Kredi!

Şeker bank emekliye kredi veren bankalar arasında en bonkörü denilebilir. Bu konuda maaşını Şekerbank bünyesinden almayı kabul eden emeklilere ciddi olanaklar tanınıyor. İki seçeneğiniz bulunuyor birinden birini tercih ederek fırsattan yararlanma hakkı kazanıyorsunuz. Ya çeyrek altın alabilir ya da cüzi miktarlar dahilinde faizsiz, masrafsız kredi alabilirsiniz. Bu konuda Şekerbank büyük miktarlarda kredi verirken çok büyük faiz oranları sunmaktadır. Ancak küçük ihtiyaçlar için faizsiz kredi emeklilere Şeker Bank tarafından sunulmaktadır.

Sizlere bu içeriğimizde kredi hocası ailesi olarak en uygun emekli kredilerini derleyerek sunduk. Hemen her banka emekliye kredi verir. Ancak yukarıda gördüğünüz temel bankalar en uygun faiz ve fırsat olanaklarıyla kredi verenlerdir. Bunların haricinde kalan tüm bankalarda birçok olanağa sahiptir. Onları da şubelerine giderek değerlendirebilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir