E-Haciz Kaydı Olanlar Kredi Çekebilir Mi?

E-haciz kaydı olanlar kredi çekebilir mi üzerine detaylı bilgilerin yer aldığı bu konumuzu sonuna kadar okuyarak bir işlem dahilinde bulunabilirsiniz. Birçok kişi adıma haciz var kredi çekebilir miyim, e-haciz kredi kaydı olanlar nasıl kredi çekebilir üzerine araştırmalar yapmaktadırlar. Adına bulunan borçlardan ötürü e-haciz işlemine yönelik bir kapsamda bulunan tüketiciler bu borçlarını kapatmak veya diğer borçlarına yönelik acil olarak ilgilendikleri ihtiyaçlarına yönelik kredi arayışında da olduklarını söyleyebiliriz. Öncelikli olarak böylesi bir durumda olmanız halinde mevcut olan borç tutarınızı net bir şekilde öğrenerek icra dosyalarınızın ne kadarlık bir kapsamda kapanacağını iyi bilmelisiniz. İcralık durumda olanlara kredi veren bankalar günümüzde bulunuyor ve bu bankalar gerek kredi, gerek ise kredi kartı ürünlerine yönelik başvuru da bulunanlara özel paketler hazırlamaktadır.

Önemli Bilgi: e-Haciz kaydı bulunan kişilerin kredi çekebilmesi için öncelikli şartın, ilgili e-haciz kayıt durumunun bankalar tarafından oluşmaması gerekliliğidir. Buna daha açıklık getirecek olursak; eğer bankalar üzerinden kullandığınız bir ek hesap, kredi veya kredi kartı borcunuza yönelik e-Haciz kaydınız bulunuyor ise, bu durum nezdinde hiçbir bankadan yeni bir kredi alımını gerçekleştiremezsiniz. Bankalardan yeni bir kredi alabilmek için e-Haciz kaydınızın farklı borçlardan kaynaklanıyor olması gerekmektedir.

e-Haciz Kaydı Olanlara QNB Finansbank’tan Kredi

e-Haciz kaydı olanlara yönelik QNB Finansbank tarafından kredi desteği sağlanmaktadır. Fakat ilgili bankaya yönelik müşteri durumunuz bulunmuyor ise krediden faydalanmak oldukça zor. Bunun için öncelikle QNB Finansbank’dan bir banka hesabınızın olması ve müşterisi olmanız gerekmektedir. Müşterisi olmanız ile birlikte ilgili bankanın sunduğu bu kredi türünden faydalanabilmek için internet üzerinden başvuru talebinizi oluşturmalısınız. QNB Finansbank internet bankacılığı üzerinden yapacağınız işlemleri ister resmi internet sitesi üzerinden, isterseniz bankaya ait mobil uygulama üzerinde de gerçekleştirebilmektesiniz.

e-Haciz Kaydı Olanlara Denizbank’tan Kredi

Genellikle esnaflara yönelik kredili ürünlerini en iyi şekilde sunan banka olarak görünen Denizbank, e-Haciz kaydı bulunanlara yönelik kredi olanağı sağlıyor. İlgili banka da tıpkı hemen yukarıda belirttiğimiz QNB Finansbank gibi, Denizbank’a ait resmi web sitesi veya mobil uygulama üzerinden olmak kaydıyla internet üzerinden başvurunuzu yapmaları gerekmektedir. Bunun yanı sıra her iki bankadan da kredi alabilmek için belirli şartlarların sağlanması gerekmektedir. Bu şart durumlarının başında ise ilgili kredi başvurusunda bulunacak olan kişinin sigortalı olarak bir işyerinde istihdam görmesi gerekliliği bulunmaktadır.

e-Haciz Kaydı Olanlara Kredi Veren Bankalar

Hemen yukarıda e-Haciz kaydı bulunan kişilere yönelik QNB Finansbank ve Denizbank ile ilgili kredi başvurusuna yönelik bilgiler aktardık. Bu her iki bankadan da kredi kullanabileceğiniz gibi, iki bankanın dışında yer alan diğer tüm bankalardan da aynı şekilde, aynı şartlar ve yine internet üzerinden olmak kaydıyla başvuru da bulunabilirsiniz. Anında hızlı kredi adı altında verilen bu hizmetler internet üzerinden gerçekleştirilmelidir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir