Detaylı Şekerbank Kredi Kartı Başvuru Yolları

Türkiye’nin köklü bankaları arasında yer alan ve birçok kişinin de tercih etmekte olduğu Şekerbank ile ilgili kredi kartı ürünlerine yönelik bilgileri sizler için hazırladık. Şekerbank kredi kartı başvurusu üzerine yapılacak olan işlemler için birbirinden farklı kanal yolları ve bu kanal yollarına yönelik en ince detaylara kadar bilgiler konumuz dahilinde olacaktır. Türkiye’de her ne kadar diğer dev bankalar gibi anılmasa da oldukça iyi bir müşteri portföyüne sahip olan Şekerbank, kredili ürünler üzerine hem müşterilerine, hem de müşterisi olmak isteyen tüketicilere yönelik sürekli kampanyalar düzenlemektedir. Özellikle de alışverişlerde sıklıkla kullandığımız kredi kartları birçok banka tarafından çeşitli kampanyalar dahilinde bizlere sunuluyor. Bunları göz önünde bulunduran Şekerbank, özellikle de dönemsel olarak hazırladığı kredi kartı kampanyalarından birbirinden değerli özellikleri içeriyor. Makalemizde inceleyeceğim diğer konular ise; şekerbank kredi kartı sorgulama, şekerbank kredi kartı işlemleri, şekerbank kredi kartı taksitlendirme, şekerbank kredi başvuru sonucu, bonus kredi kart başvurusu, şekerbank kredi başvurusu sms ile, kredi kartı başvurusu konular olacaktır. Lütfen yorumlarınızı altta bildiriniz.

 

 

Akbank Kredi Kartı Başvuru Detayları İçin Tıklayınız.

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu Hakkında

Banka sunmuş olduğu kredi kartı ürünlerine yönelik her bankada da olduğu üzere belirli şartlar kapsamında sunum yapmaktadır. Özellikle de kredi notu ve banka siciline yönelik oldukça hassas bir yaklaşım sergileyen ilgili bankadan kredi kartı alımları bu konuda biraz zorlaşmaktadır. Fakat daha çok meslek gruplarına yönelik hazırladığı kampanyalar bankanın sürekli anılmasını sağlıyor. Özellikle de memurlara yönelik Memur-Sen ile yapmış olduğu anlaşma dahilinde kendilerine en uygun hizmeti vermektedirler. Bu doğrultuda ülkemizde işleyiş gösteren memurlar ve kooperatifler tarafından en sık araştırılan ve tercih edilen bankalar arasındaki yerini de almaktadır. Memurlara en uygun kredi kartı veren bankalar arasında bulunan Şekerbank, bu kapsamda en avantajlı ürünü kendilerine sunmaktadır. Öte yandan düşük masraflara sahip olan ilgili bankaya ait kredi kartı ürünleri ise birbirinden farklı olmaktadır. Bunlar mesleki gruplara ve limit durumlarına göre değişen kredi kartlarından oluşmakta.

Şekerbank’a Ait Kredi Kartları Hangileridir?

Şekerbank kredi kartları, hemen yukarıda da belirttiğimiz üzere birden fazla seçeneğe sahip olmaktadır. Bunlar meslek gruplarına yönelik, memurlar için, taraftar toplulukları ve bireysel müşterilere en uygun kredi kartlarını içermektedir. Hemen altta lise halinde sıraladığımız kredi kartı ürünleri arasında en çok tercih edileni ise “Şekerbank Bonus Card” olmaktadır. Öte yandan liste kapsamında yer alan Memur-Sen Bonus Card ise yine memurlar tarafından tercih edilen kredi kartı olmaktadır. Buna yönelik diğer kredi kartı ürünlerine ait bilgiler aşağıdaki gibi olmaktadır.

  • Şeker Bonus Card Kredi Kartı
  • Şekerbank Memur-Sen Bonus Card Kredi Kartı
  • Şekerbank Bütçem Benim Bonus Card Kredi Kartı
  • Şekerbank Taraftar Kart
  • Şekerbank Koop Kart Bonus

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu için Kanal Yollları

Şekerbank bünyesinde yer alan kredi kartlarına başvuru yapabilmek için birtakım şartların sağlanması gerektiğini belirtmiştik. Bunlar başlıca olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız ve 18 yaşınızı doldurmuş olmanız üzerinedir. Ek olarak her banka tarafından göz önünde bulundurulan kredi notu skorunuzda ilgili bankadan ürün alabilmeyi sağlamaktadır. Kredi notu sorgulama işleminden sonra ilgili bankanın yaptığı bu analize yönelik ön onaydan geçebilmektesiniz. Öte yandan bankalarla, özellikle de Şekerbank ile daha önce ödemelerde sorun yaşatan bir tüketiciyseniz, kredi kartı alma durumunuz zorlaşabilmektedir. Bunun dışında banka sizden gelir belgesi isteyebilir. Genellikle memurlardan bunu talep etmese de farklı meslek gruplarına yönelik tüketicilerden bu talebi gerçekleştirmelerini istemektedir.

Şekerbank Telefon ile Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Teknolojiyi yakından takip eden Şekerbank, diğer bankacılık üzerine işleyiş gösteren rakiplerinden geri kalmayarak müşteri hizmetleri numarasına bir özellik daha kattı. Buna yönelik ilgili bankaya ait 444 7 878 numaralı çağrı merkezinden yapabileceğiniz birçok bankacılık işlemlerinize ek olarak kredi kartı başvurusunda da bulunabilirsiniz. Şekerbank telefon ile kredi kartı başvurusu yapabilmeniz için yine geçerliliği olan kredi notu skorunuz incelenerek sizlerle kredi kartı hakkında bilgiler paylaşılmaktadır.  Belirtmiş olduğumuz numara üzerinden EFT, havale ve daha birçok farklı bankacılık işlemlerine ek olarak kredi kartı talebinde de bulunabilirsiniz. Bu kapsamda yapacağınız başvuru nezdinde müşteri temsilcisinin sizden istediği bilgileri kendisine aktararak süreci hızlandırabilirsiniz.

Şekerbank İnternetten Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnternet ortamında bankaların ne denli bir kampanya dahilinde olabildiklerini görmek mümkün. Şekerbank’ta kendi bünyesinde geliştirdiği resmi web sitesi üzerinden kredi kartı taleplerini değerlendirmektedir. İnternet üzerinden kredi kartı başvurusu Şekerbank yetkilileri tarafından sürekli kontrol edilen ve 7/24 başvurulara açık bir sistem olmaktadır. İlgili bankanın web sitesi üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunma gibi bir isteğiniz var ise, bunun için “buraya” tıklayarak ilgili ürün sayfasına erişim sağlayabilirsiniz. Akabinde karşınıza çıkacak olan hemen üstteki listede yer alan kredi kartlarından herhangi birini seçerek başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun. Form üzerinde belirtilen GSM numarası size ait ve doğru olmalıdır. Geri dönüş üzerine ön onay alabilmeniz için girilen GSM adresinin doğru girilmesi gerekmektedir. GSM hattınıza gelen ön onay sonrasında ise kısa süre içerisinde kredi kartınıza yönelik olumlu veya olumsuz mesaj gelmektedir. Eğer olumlu ise en kısa sürede belirtmiş olduğunuz adrese kredi kartınız gönderilmektedir.

Şekerbank SMS ile Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şekerbank kredi kartı başvurusu yapma olanaklarından biri de SMS ile kredi kartı başvuru yolu olmaktadır. Şekerbank SMS ile kredi kartı başvurusu için sadece tek bir kısa mesaj göndermeniz yeterli olmaktadır. İlgili bankaya ait SMS servisi olan 1953 numaralı kanala kısa mesaj göndererek ilgili kredi kartı ürünü üzerinden talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için talep ettiğiniz kredi kartı ürün türü ve T.C. kimlik numaranız yeterli olacaktır. Örnek “BONUS 22211133355” gibi bilgileri girerek SMS ile kredi katı başvuru talebinizi gerçekleştirebilmektesiniz.

Şekerbank Şubelerinden Kredi Kartı Başvurusu

Son başvuru kanalı da aslında ilk ve en eski bilinen kredi kartı başvuru yolunu temsil etmektedir. Daha önceleri teknoloji bu kadar gelişim göstermemişken kredi kartı başvuruları bankalara ait şubeler üzerinden gerçekleştiriliyordu. Günümüzde halen birçok kişinin tercih ettiği şube bankacılığı üzerinden kredi kartı taleplerinde bulunma isteği, aslında daha detaylı bilgi alabilmeniz için en iyi yol diyebiliriz. Hemen yukarıda belirtmiş olduğumuz kanal yollarına yönelik her ne kadar eski ve süreç olarak daha fazla zaman alan bir durum olsa da daha detaylı bilgiler eşliğinde kredi kartı başvurusu yapabilmeniz için en öncelikli yol diyebiliriz.

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir