Denizbank SMS Kredi Başvurusu

denizbank sms kredi

Denizbank SMS kredi sayesinde oturduğunuz yerden kredi başvurusu yapmanın zevkini yaşayabilirsiniz. Denizbank bünyesinde piyasa verilerine göre çok daha uygun faiz oranlı krediler yer almaktadır. Denizbank kredi başvurusu için birçok farklı iletişim kanalını kullanabilirsiniz. Unutmayınız SMS ile başvurabileceğiniz kredi çeşidi ve limitleri sınırlandırılmıştır.

Denizbank Cebimde kredi ile yapacağınız başvurularda sadece 55.000 liraya kadar limit verilmektedir. Aynı şekilde bu kredi türünde vade sayısı da oldukça sınırlıdır. 48 aya kadar vade talep edebileceğiniz bu kredi türünde ilk aşamada kredi notunuz ve finansal geçmişiniz sorunsuz ise evrak ve kefil talep edilmemektedir. Ancak Denizbank resmî sitesinde bankanın bu gibi değerlendirmeleri yapma konusunda tüm haklarının saklı tutulduğu gerçeği ortaya konulmaktadır. Yani başvurunuz SMS ile onaylansa bile bankaya gittiğinizde çeşitli istemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz.  

denizbank sms kredi basvurusu

denizbank sms kredi basvurusu

Denizbank SMS İle Kredi Başvurusu  

Denizbank SMS ile kredi başvurusu yapmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Bu ücret kimi zaman kredi hesabınıza yatırılırken tahsil edilmektedir. Bu konuda banka yetkilileri size öncesinde bilgi paylaşımında bulunacaktır. SMS ile kredi başvurusu yapmak için KREDİM yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı tuşladıktan sonra 3280’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Banka tarafından vaat edildiği gibi banka tarafından kredi cevabınız 5 dakika içerisinde tarafınıza iletilecektir. Kredi cevabınızın olumlu olması durumunda ne yapmanız gerektiğini bir alt başlığımızda anlattık. 

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvuru Kanalları

Denizbank Açıkdeniz Kredi Notu Öğrenme

Aynı Gün İçerisinde Kredi Veren Bankalar

Vakıfbank 5724 Sms Kredi Başvurusu

Akbank 4425 Sms Kredi Başvurusu ve Şartları

Başvurunuz Onaylandıysa Yapmanız Gerekenler 

Denizbank kredi başvurusu için SMS aracısını tercih etmeniz durumunda sadece ihtiyaç kredisi segmentinde değerlendirilen kredilere başvurabilirsiniz. Bu başvuru sonrasında 5 dakika sonrasında kredi limitiniz ve vade durumunuz SMS olarak telefonunuza iletilecektir. Bu süreç sonrasında en kısa zamanda kimliğinizle birlikte en yakın Denizbank şubesine gidin. Bu sayede kredi başvurunuza dair tüm işlemlerin sonuçlanmasını ve tarafınıza ödeme yapılmasını sağlayabilirsiniz.  

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir