Denizbank Sigortasız Çalışanlara Kredi

sgksiz calisanlara kredi

Günümüzde birçok insan sigortasız şartlar altında çalışmaktadır. Bu şartlar altında çalışıp aynı zamanda düzenli ve yüksek gelir elde eden birçok vatandaş bulunmaktadır. Böylesi insanlar için bankaların elbette kredi çözümleri bulunmaktadır. Denizbank sigortasız çalışanlara kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Sigortasız olmadığı halde gelir düzeniyle kendisinin ödeme gücünü kanıtlayan müşteriler Denizbank bünyesinden kredi başvurusu yapabilirler.

Özellikle geçmişte yaptıkları finansal işlemlerin kapasiteleri göz önünde bulundurulduğunda Denizbank oldukça kolay bir şekilde müşterilerine zorluk çıkarmadan kredi vermektedir. Ancak az evvel de belirttiğimiz gibi banka yönetmelik ve yetkili ithamları bankanın kredi notu gözetimi hakkını saklı tuttuğunu belirtmektedir. Sigortasızlara kredi veren bankalar arasında en iyimser tavırları sağlayan Denizbank özellikle uzun soluklu ilişki içerisinde bulunduğu müşterilerine çok daha ılımlı bir kredi süreci sunmaktadır.

Sigortasız kredi almak için Denizbank bünyesinden daha evvel ihtiyaç kredisi kullanmamış olmanız gerekmektedir. Bu gibi bir durumla kredi başvurusu yapacağınız kredinin adı Denizbank hoş geldin kredisidir. An itibariyle tüm müşterilere %1,39’luk bir faiz oranıyla sunulmaktadır.

calismayana kredi

calismayana kredi

Denizbank Hoş Geldin Kredisi

Denizbank hoş geldin kredisinde temel ihtiyaç kredisi ile sağlayabileceğiniz tüm imkanlar yer alıyor. Tabi bu imkanlar tavan olanaklar olarak sunulmakta. Taban tavan aralığında hangi seviyeye kadar kredi kullanabileceğiniz bilgisi kredi notunuza ver önceki finans işlemlerinize göre belli olacaktır. Bu kredi bünyesinde en kusursuz müşteri 55.000 liraya kadar kredi kullanabilir.

Gelir Belgesi İstemeden Kredi Veren Bankalar

Kredi Başvuru Sayısı Ne Zaman Silinir?

Akbank 4425 Sms Kredi Başvurusu ve Şartları

Sigorta olmadan kredi çeken şahıslar bu kredi bünyesinde yine 48 aya kadar da vade alabilmektedir. Bu krediyi kullanabilmek için tek yapmanız gereken orijinal nüfus cüzdanınız ile deniz bank şubelerine gitmektir. Orada alacağınız çok daha ayrıntılı bilgilendirme sonrasında kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir