Denizbank Açıkdeniz Kredi Notu Öğrenme

Kredi notumu öğrenmek istiyorum diyen müşterilerine kolaylıkla not sorgulaması yapma hizmeti sunan Denizbank aynı zamanda düşük fiyat ücretlendirmesi ile de dikkat çekmektedir. Ücretsiz kredi notu sorgulama hizmeti sadece Findeks internet sitesi üzerinden ilk kez kredi notu öğrenme başvurusunda bulunanlara sunulmakta olup Denizbank kredi notu öğrenme ücretleri ise tercih edilen yönteme bağlı olarak belirlenmektedir.

Denizbank müşterisi olan kişilerin Açık Deniz İnternet Bankacılığı üzerinden kredi notu sorgulaması yapmaları gerekmektedir. Bu hizmetten yararlanmak için Denizbank internet şubesi şifresi ve Denizbank müşteri numarası bilgilerini kullanarak hesabınıza giriş yapmanız yeterli olacaktır. Doğru bilgileri girmeniz durumunda hesabınıza giriş yapmanıza izin verilecektir. Hesabınızda yer alan krediler bölümünü tıklamanız ve açılan yeni pencerede Findeks risk raporu butonunu seçmeniz durumunda Denizbank kredi notu öğrenme başvurunuz alınarak işleminiz sonuçlandırılacaktır.

İnternet şubesi üzerinden yapılan kredi notu öğrenme ücreti olarak ise banka 5 lira ücretlendirmede bulunmaktadır. Denizbank müşterisi olmayan ya da Denizbank internet şubesi kullanmayan kişilerin ise Denizbank şubeleri üzerinden kimlik belgeleri ile şahsen başvuruda bulunmaları durumunda yine kredi notu sorgulama hizmetlerinden yararlanmaları sağlanmaktadır. Ancak şubeler üzerinden yapılan kredi puanı öğrenme ücreti olarak tahsil edilen tutar 10 liraya yükselmektedir. Bu nedenle Denizbank internet şubesi kullanıcılarının fazladan masraf ödememeleri için mümkün olduğunda Açık Deniz üzerinden kredi notu sorgulaması yapmaları kendi lehlerine olacaktır.

denizbank kredi notu ogrenme

denizbank kredi notu ogrenme

Birden fazla kredi notu sorgulaması yapan kişiler için de banka ayrıca Findeks paketleri için satış hizmetinde de bulunmaktadır. Örneğin aynı yıl içinde 5 defa kredi notu sorgulaması yapmak isteyen kişilere yönelik Findeks ticari paket bulunmakta olup bu paketin yıllık ücreti 23.60 lira olarak uygulanmaktadır.

Başkasının kredi notunu öğrenmek isteyen kişilere yönelik olarak sunulan hizmetlerde ise mutlaka kredi notunu öğrenmek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasına gönderilen kodun girilmesi gerekmektedir. Bu nedenle sorgulama yapılmak istenen kişinin hem konu hakkında bilgi sahibi olması hem de bu sorgulamaya rızasının bulunması şartı aranır. Aksi durumlarda kredi notu öğrenme hizmetinden yararlanılması mümkün değildir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir