Citibank Kredi Başvurusu

İhtiyacınız olan nakdi kaynağı elde etmek için ihtiyaç kredisi alternatiflerini araştırıyorsanız o halde alternatifler listenizde yer alması gereken bir banka da Citibank’tır. Ülkemizde 20 yıldan daha uzun bir süredir hizmet vermekte olan ve 2 asırlık köklü bir geçmişi olan Citibank, tüketicilerin finansal ihtiyaçlarına en hızlı yanıtı, en avantajlı yollarla vermek için avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyaları sunmaktadır. Bu kapsamda eğer kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ve bunu Citibank aracılığı ile yapmayı düşünüyorsanız bu yazımızda citibank kredi başvurusu hakkında bilmeniz gerekenleri paylaşacağız.

CİTİBANK’TAN İHTİYACINIZ OLAN FİNANSMAN ANINDA SİZİNLE

Tüketicilerin ihtiyaçlarına anında yanıt vermek konusunda oldukça aktif bir rol oynayan Citibank’tan alacağınız bireysel ihtiyaç kredisi için uygulanan faiz oranı %1.09’dur. Bu faiz oranının oldukça düşük olmasının yanında banka 48 aya kadar varan taksit imkanları da sunmaktadır.

Farklı ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz bu krediye dair hesaplama ise şu şekilde yapılabilir;

Citibank’tan alacağınız 10 bin TL tutarındaki bireysel ihtiyaç kredisi için 48 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde uygulanan %1.09 faiz oranı ile aylık olarak bankaya ödemeniz gereken taksit tutarı 262 TL olacaktır. Bu kredi için bankaya ödemeniz gereken toplam ücretler ise 400 TL’dir. (Unutulmamalıdır ki bankanın %1.09 faiz oranı 5 bin TL üzerindeki gelir belgesi beyanına özeldir.)

Citibank Kredi Başvurusu - Citibank Kredi Başvurusu Aşamaları

Citibank Kredi Başvurusu – Citibank Kredi Başvurusu Aşamaları

Citibank Kredi Başvurusu Aşamaları

Citinbank’a SMS aracılığı ile başvurmak için E yazıp 2484’e kısa mesaj atabilir veya doğrudan bankanın resmi web sitesi olan Citi.com.tr’den başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca Citibank tarafından internet başvurularına özel %0,30-%0,50 faiz indirimi de uygulanabilmektedir.

Bankaya yaptığınız ön başvurunun sonucu en kısa süre içerisinde sonuçlanacaktır ve ardından banka size onay almanız durumunda belgelerinizi size ibraz edecektir. Aynı gün içerisinde de krediniz hesabınıza aktarılacaktır ve siz de ihtiyaçlarınızı gidermek konusunda geç kalmayacaksınız.

-Citibank’ın bu kampanyası Citibank’a ilk defa başvuru yapan ve daha önce Citibank kredi veya kredi kartı uygulamalarından faydalananlara özeldir.

-İbraz etmeniz gereken belgeler; başvuru formu, ikametgah, nüfus cüzdanı fotokopisi, maaş bordrosu.

Siz de şimdi bu aşamaları takip ederek citibank kredi başvurusu işleminizi tamamlayabilir ve ihtiyacınız olan finansmanı elde edebilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir