Citibank Kredi Başvurusu 2018 – Detaylı ve Güncel Başvuru Yolları

Ülkemizdeki tüketiciler tarafından her ne kadar az derecede tercih edilse de, Citibank Türkiye’de 40 yıla aşkındır düzenli bir hizmet vermektedir. İlgili banka yurtdışı kaynaklı olup, 200 yıla aşkındır dünya genelinde hizmetlerini sürdüren bir köke sahiptir. Bireysel alana yönelik pek tercih edilmese de, az sayıda bulunan şubeleri üzerinden daha çok ticari alana yönelik kredili ürün imkanları sağlamaktadır. Citibank kredi başvurusu ise bu hizmetleri arasında en çok talep edilen 2 üründen biri olmaktadır. Son dönemlerde Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde şube ağlarını genişletmeye yönelik hamleler yapan ilgili banka, bu kapsamda büyüme evresine geçmiş bulunuyor. Konumuzun devamında ise sizlere Citibank kredi başvurusu nasıl yapılır, Citibank kredi başvuru yolları nelerdir ve son olarak en çok merak edilen bir diğer soru olan Citibank kredi başvuru şartları kapsamında önemli bilgiler sunacağız.

Citibank Kredi Kampanyası Hakkında Bilgi

İlgili banka hakkında son dönemlerde bir büyüme evresine yönelik harekatta olduğunu dile getirmiştik. Buna yönelik Citibank krediler ile ilgili olarak yapmış olduğu kampanyalar kapsamında tüketicilere fırsatlar sunuyor. Güncel kredi kampanyası ise 30 bin TL’ye kadar kredi olanakları için aylık %1,09 oranında faiz uygulamasıyla seçilebilir kredinin olmasıdır. “İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin, Hayatınızı YENİ’leyin.” Sloganı ile farklı ihtiyaçlara yönelik tüketicilere 30 bin TL’ye kadar kredi kullanım olanağını sunuyor. Kredili ürüne yönelik başvuru kanalları sadece 3 farklı kanal yolu üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Citibank Kredi Başvuru Yolları Nelerdir?

Citibank, birçok banka gibi teknolojinin nimetlerinden faydalanarak müşterilerine ve müşterisi olmak isteyen tüketicilere yönelik fırsatlar sunuyor. Özellikle de kredili ürünler üzerine şubelerden başvuru yapılabileceği gibi, aynı zamanda SMS ve internet yolları üzerinden de talepleri kabul ediyor. Buna yönelik Citibank web üzerinden kredi başvurusu veya SMS yolu ile kredi başvurusu hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, konumuzu okumaya devam etmenizde fayda var.

Citibank SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hemen yukarıda belirttiğimiz kredi kampanyası da dahil olmak üzere bankaya ait birden fazla kredi ürününe yönelik başvurularınızı SMS ile gerçekleştirebilirsiniz. Citibank SMS ile kredi başvurusu için telefonunuzdan bir adet kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Banka kredi SMS servisine göndereceğiniz talebiniz doğrultusunda incelemeye alınmaktadır. Yapılan analiz ve inceleme neticesinde size en kısa sürede ön onayınız ile ilgili kısa mesaj gelmektedir. Bu işlemi gerçekleştirmek için telefonunuzun kısa mesaj bölümüne “E” yazdıktan sonra 2484’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Citibank İnternet Üzerinden Kredi Başvurusu

Şube bankacılığı dışında ilgili bankanın kredi başvuru talebini kabul ettiği bir diğer kanal yolu ise internet üzerinden yapılan başvurulardır. Web sitesini sürekli güncel tutan ve altyapı güvenliği konusunda en sağlam yapıyı kullanan ilgili banka, bu kapsamda tüm talepleri değerlendirmektedir. Sizlerde vakit kaybetmeden kredi başvuru işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız, bankanın resmi web sitesine erişim sağlayarak kredi talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan krediye internet üzerinden başvuru yapmanız halinde, banka tarafından %0,30 ila %0,50 oranları arasında faiz indirimleri uygulanmaktadır. Banka özellikle de kurumsal kredi başvurularında ciddi faiz oranı indirimleri uygulamaktadır. İlgili bankaya ait hemen yukarı da belirttiğimiz 30 bin TL’lik %1,09 faiz oranlı kredi ürünü dahil olmak üzere, diğer tüm kredi ürün paketlerine “buraya” tıklayarak ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda belirttiğimiz adres üzerinden de kredi başvuru talebinizi sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan form sayfasını eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurmanız faydanıza olacaktır. Banka yapacağı inceleme neticesinde ön onay mesajı atarak sizi bilgilendirecektir.

 

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir