Cep Telefonu Almak İçin Kredi Veren Bankalar

Cep telefonu almak günümüzde oldukça büyük maddi gereksinimler istiyor. Cep telefonu kredi karşılığında alınabilir mi? Sorusuna cevap verebilmek maksadıyla siz değerli okurlarımızla konuşacağız. Kredi bir noktada bankaların kâr amacı güttükleri yatırım yöntemleridir. Ana paranın borç karşılığında verilerek uygulanan faiz metotları sayesinde kasaya yükselerek girmesi kredinin mantığını oluşturur. Bu mantıkta özel teknoloji tedarikçileri bankalar ile anlaşarak bu yönde sözde kendi firmalarının adı altında taksitlendirme olanakları düzenlerler.

Yapılan son telefon kredi alımlarında telefonların artık standart bir kredi kartıyla taksitlendirilemeyeceği ortaya çıkmıştı. Bu hareketin üzerinde Vatan Bilgisayar gibi büyük teknoloji marketleri telefona taksit uygulamalarını getirdi. Bu noktada elbette bazı bankalar aracılık yapıyor. Taksitle telefon almak bir nebze krediyle telefon almaya denk geliyor denebilir. Bu yazımızda sizlerle birlikte büyük teknoloji marketlerin kredi uygulamalarını inceleyeceğiz.

Vatan Bilgisayar Krediyle Telefon

Vatan Bilgisayar bu konuda Odeobank sayesinde hizmet vermektedir. Odebank bünyesinde Vatan Bilgisayar ile anlaşmalı olarak sunulan krediler ile telefon başta olmak üzere birçok ürünü Vatan Bilgisayardan taksitlendirerek alabilirsiniz. Odeobank telefon kredisi konusunda öncü markalar arasında yer almaktadır. Bu konuda dilerseniz buraya tıklayarak Odeobank resmi sitesine gidebilir bireysel olarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Teknosa Krediyle Telefon

Telefon kredisi olanakları Teknosa çatısı altında da sunulmaktadır. İNG bank ile anlaşmalarını sürdüren Teknosa, müşterilerine İNG bank çatısı altında hazırlanan teknoloji kredilerini sunmaktadır. Limit sınırlaması belirlenen bu kredi türünde minimum alışveriş limiti 750 liradır. En yüksek kredi tutarı ise 15.000 lira olarak belirlenmiştir. İNG bank telefon kredisi hizmetlerini Teknosa çatısı altında vermektedir.

Media Markt Krediyle Telefon

Media Markt markası da yine kredili telefon almak isteyen kişilere seçenekler sunuyor. Denizbank çatısı altında düzenlenen kredileri herhangi bir Media Markt şubesine giderek görüntüleyebilir, taleplerinizi ileterek başvuru sürecini öğrenebilirsiniz. Denizbank telefon kredileri SMS ile başvuru yöntemiyle kabul edilmektedir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir