Bursluluk Parası Ne Zaman Yatacak 2018

kredihocası-burs-paraları-ne-zaman-yatacak

Bursluluk Parası Ne Zaman Yatacak 2018

Bursluluk parası ne zaman yatacak 2018 yılı için oldukça büyük bir soru. Bu konuda durmadan 81 ilden veriler alıyoruz. Burslar ne zaman yatacak 2018 konusunu güncel bilgilerle takip etmek için doğru yerdesiniz. Bursluluk parası ne zaman yatacak?

Bilindiği üzere bu senenin ilk bursları biraz sallantı da kaldı. Kimileri ilk bursu aralık ayında alırken kimileri ocak ayında aldı ve bu konuda birçok karışıklık meydana geldi. Burslar ne zaman yatacak 2018 pybs için en iyi cevap Nisan ayıdır.

PYBS Bursu Kaç Paradır?

PYBS Bursu Geri Ödenir Mi?

Burs Kartıyla İnternetten Alışveriş

Öğrenciler pybs ne zaman yatacak 2018 sorusuna gerçek ve net bir cevap arıyorlar. Bu cevap kesinlikle bursların Nisan ayında yatacağıdır. Nisan aynının 20’sinde hesabınızı kontrol edin. Muhakkak burslar yatmış olacaktır. Eğer o tarihte de yatmazsa o hafta içerisinde kesin yatacaktır.

Bursluluk Parası Ne Zaman Yatacak?

Sakın Bursluluk param gelmedi diyerek okul idaresine sitem etmeyin. Hiçbir şekilde burs ödenekleri üzerinde yasal süreçler haricinde işlem ve kesinti yapılamaz. Bu konuda içinizi ferahlatalım ve içeriğimizin geriye kalan kısmıyla ilgilenelim.

kredihocası-pybs-burları-ne-zaman-yatacak

Bursluluk parasının ne zaman yatacağını belirttik. Şimdi de 2018 burs miktarı konusuna değinelim. Bu sene de uygulanan standart zam sayesinde artık ilk ve orta öğretim öğrencilerine verilen burslar 650 lira civarında yatacak

Pybs Bursun Yattığını Öğrenme

Pybs bursun yattığını öğrenme 2018 yılında internet veya SMS üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Pybs bursu sorgulama için bankayı arayın. Sonrasında eğer telefonunuz varsa hesaba bağlı olan telefonu güncelleyin.

Sonrasında eğer Ziraat bankası bünyesinden burs alıyorsanız telefonunuzun Mesaj bölümünü açın. Burada Bakiye yazarak 4747’ye bir SMS gönderin. Bu SMS sonrasında telefonunuza hesabınızın bakiyesi SMS olarak gönderilecektir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Kişi puan verdi)
Loading...
One Response
  1. 12 Ekim 2018

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir