Burgan Bank SMS Bankacılığı 8222 Telefon

Burgan Bank SMS Bankacılığı 8222 Telefon. Bankacılık hizmetlerinin büyük ölçüde evrimleştiği son yıllarda artık mobil araçlar üzerinden banka işlemlerini yönetmek de oldukça kolaylaştı. Bu anlamda gerek mobil bankacılık, gerek telefon bankacılığı ve gerekse SMS bankacılığı hizmetleri ile bankalar şubesiz hizmet verebilmektedirler. Banka müşterileri de bu kanallardan faydalanarak bankalardan almak istedikleri hizmeti anında alabilmektedirler. Kredi çekme, bakiye öğrenme, başvuru yapma, para transferi, ödeme ve diğer birçok işlem artık telefonlar aracılığıyla gerçekleştirilebiliyor. Bu yazımızda burgan bank sms bankacılığı hizmetini ele alacağız.

BURGAN BANK MÜŞTERİLERİ BİR KISA MESAJLA TÜM İŞLERİNİ BİTİREBİLİYOR

Türkiye’de bankacılık sektörünün hızlı yükselen yıldızları arasında yer alan ve son dönemde müşteri potansiyelini de hızlı bir şekilde genişleterek hizmetlerinde yenilikler yaratmaya devam eden Burgan Bank, SMS bankacılığı ile müşterilerine hizmette hız limiti tanımıyor.

Genel olarak burgan bank sms bankacılığı hizmetleri aracılığıyla hesap bakiyesi öğrenme ve kredi kartı borç/limit bilgisini öğrenme işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Böylelikle müşteriler bir kısa mesajla şubeye veya ATM’ye gitmeksizin işlemlerini tamamlayabilmektedirler.

Burgan Bank SMS Bankacılığı ile Kredi Kartı Ekstre Sorgulama

Burgan Bank SMS Bankacılığı ile Kredi Kartı Ekstre Sorgulama

Burgan Bank SMS Bankacılığı ile Kredi Kartı Ekstre Sorgulama

Eğer Burgan Bank müşterisiyseniz o halde Burgan Bank’ın SMS bankacılığı hizmetlerinden faydalanarak kredi kartınızın ekstre bilgilerini anında sorgulayabilirsiniz. Telefonunuzdan kısa mesaj alanına girerek burada EKSTRE boşluk kredi kartınızın son dört hanesini yazıp 8222’ye kısa mesaj atabilirsiniz. Banka en kısa süre içerisinde mesajınıza geri dönüş yapacak ve ekstre bilgilerinizi tarafınıza aktaracaktır.

Burgan Bank SMS Bankacılığı ile Limit/Borç Bilgisi Öğrenme

Burgan Bank kredi kartınıza dair limit ve borç bilgilerini de burgan bank sms bankacılığı hizmetlerinden faydalanarak öğrenebilmeniz mümkündür. Hemen telefonunuzun kısa mesaj alanına giriş yaparak GUNCEL yazıp boşluk bıraktıktan sonra kredi kartınızın son 4 hanesini girin ve 8222’ye kısa mesaj atın. Banka en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlayarak kredi kartınızın borç ve limit bilgilerini size aktaracaktır.

İşte tüm bu hızlı hizmet özellikleri ile şimdi siz de Burgan Bank kredi kartı temin edebilir, hem harcamalarınızın keyfini yaşayabilir hem de hızlı bilgilendirme servislerinden burgan bank sms bankacılığı avantajlarıyla faydalanabilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir