Burgan Bank Kredi Kartına Şifre Alma

Burgan bank hem bireysel hem de kurumsal anlamda oldukça gelişime açık bir banka olma yolunda her geçen gün hızlı adımlar ile ilerliyor. Ayrıca avantajlar ile bolu banka ve kredi kartları sayesinde de maaşlı çalışanları kendine çekmeyi başarıyor. Ancak söz konusu kredi kartı şifresi almak olduğunda hepimiz bir miktar zorlanabiliyoruz. Çünkü genellikle bankalar şifre alma yöntemi olarak sesli yanıt sistemini kullanıyor. Dolayısıyla hem sesli yanıt sisteminin direktiflerini uygulamak hem de tuşlara basmak kolay olmayabiliyor. Özellikle akıllı telefon kullanmayan kişiler bu durumdan fazlasıyla etkilenebiliyor. Çünkü telefonda tuşlanana her rakam silinmiyor. Aynı durum Burgan Bank kredi kartı müşterileri için de geçerli. Bu bankanın müşterileri de sık sık kredi kartı şifrelerini nasıl almaları gerektiğini sormaktalar. İşte yanıtı.

Burgan Bank Kredi Kartı Şifre Alma

Ses İle Şifre Almak

Kredi kartı şifresi almanın en basit yolu elbette SMS ile şifre almaktır. Burgan Bank da bunu düşünerek SMS ile şifre alma adımını geliştirdi. Bunun için yapılması gereken cep telefonunun mesaj adımından SIFRE yazıp 4haneli belirlenmek istenen şifre ve kartın son 4 rakamı da eklenerek 8222’ye SMS atmak. Yani mesaj bölümüne yazılması gereken ileti şöyle olmalıdır, SIFRE 1234 5678

Her bankada olduğu gibi Burgan Bank da doğum tarihi ve ardışık sayıları şifre olarak kabul etmeyecektir. Bu nedenle tahmin edilmesi zor şifreler belirlenmelidir.

Burgan Bank Kredi Kartına Şifre Alma Nasıl Yapılıyor?

Burgan Bank Kredi Kartına Şifre Alma Nasıl Yapılıyor?

Burgan Bank Kredi Başvurusu

Burgan Bank Sms Bankacılığı 

Müşteri Hizmetlerinden Şifre Almak

Aslında zorlanılan kısım müşteri hizmetlerinden şifre almaktır. Çünkü hem operatör direktiflerini dinlemek hem de tuşlama yapmak zor olmayabilir. Ancak teknoloji ile arası iyi olan kişiler genellikle çağrı merkezleri yardımı ile şifre almayı tercih ederler. Elbette Burgan Bank kredi kartına çağrı merkezinden de şifre almak mümkündür. 0850 222 8 222 numaralı hattan Burgan Bank müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkün. Bu adımda bazı güvenlik bilgileri gerekmektedir. Müşteri temsilcisine vereceğiniz bu güvenlik bilgileri ile şifre adımına geçebilirsiniz. Operatör sizden kartın birkaç bilgisini istedikten sonra şifrenizi belirleyebilmeniz için vakit tanıyacaktır. Bu noktada özel gün ve tarih içermeyen ya da ardışık sayılardan oluşmayan şifrenizi telefonunuzun tuşlarını kullanarak belirleyebilirsiniz.

Makalemizde Burgan Bank Kredi kartı şifre alma konusunda detaylı bilgi atardık. Burgan Bank ile ilgili diğer cevaplanması gereken sorularınız varsa lütfen yoruma yazınız.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir