Bankaya Gitmeden Hesaba Kredi Almak

Bankaya Gitmeden Hesaba Kredi Almak

Bankaya gitmeden hesaba kredi almak hemen her banka müşterisinin isteğidir. Şube bünyesinde bankaların size sunduğu evrak ve resmi işlem trafiğinden kurtulmak için anında kredi olanaklarından yararlanmak isteyebilirsiniz.

kredihocası-şubeye-gitmeden-kredi

Bankaya gitmeden hesaba kredi almak ziraat, Akbank ve garanti gibi birçok banka tarafından sunulmaktadır. Şubeye gitmeden kredi çekmek için bankanın sağladığı internet veya mobil bankacılık hizmetlerini kullanmanız gerekebilir. Bu nedenle içeriğimizi okumadan evvel bankanın iletişim merkezlerine ulaşarak interaktif bankacılık başvurusu yapın.

Anında kredi veren bankalar arasından en uygun olanları seçtiğimizi içeriğimize hemen başlayalım. Bu bankalardan birini seçerek başvurunuzu anlattığımız gibi yaparak şubeye gitmeden kredi çekme eylemini gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Şubeye Gitmeden Kredi

Direkt kredi nedir sorusuna yanıt vererek sizlere Akbank anında kredi olanaklarından bahsedeceğiz. Akbank müşterilerine anında 30.000 liraya kadar kredi sağlıyor. 30000 tl ihtiyaç kredisi 48 ay vadeli olarak anında Akbank müşterilerine sunuluyor.

48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 

Acil Kredi Lazım Kredi Verenler

Aynı Gün İçerisinde Kredi Veren Bankalar

Bu kredi başvurusu için Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil ve Akbank Direkt Kredi formu unsurlarından herhangi birini tercih edebilirsiniz. Mobil platformlarda bu işlem için sorgulama yapmak çok kolay. Telefonunuza Akbank Direkt uygulamasını indirip telefonunuzu uygulama açıkken salladığınızda ne kadar kredi limitiniz olduğunu görebilirsiniz.

İş Bankası Şubeye Gitmeden Kredi

İş bankası anında kredi ile şubeye gitmeden kredi alabilirsiniz. Bu başvuru gerçekleştirmek için İş Cep uygulamasını veya İş Bankası İnternet Şubesini kullanmanız gerekmektedir. Her iki platformunda menüsünden “Anında Kredi Başvuru” sekmesine tıklayarak işlemleri tamamlayabilirsiniz.

kredihocası-şubeye-gitmeden-kredi-iş

30.000 TL ihtiyaç kredisi 48 ay vade ile sınırlandırılarak sizlere sunulmaktadır. Bu krediye 7 gün 24 saat başvuru yapabilirsiniz. Onay süreci her günün her saatinde işletilmektedir. Bu kredi onayı alındıktan sonra kredi banka bünyesinde yer alan vadeli hesaba yatırılacaktır.

Şubeye Gitmeden Kredi Ziraat

Sayın okur bu başlık altında sizlere Ziraat banaksının böylesi bir kredi hizmeti olmadığını belirtmek istiyorum. Hangi kanalla olursa olsun yapacağınız başvuru neticesinde kimliğinizle birlikte en yakın Ziraat şubesine gitmeniz gerekmektedir.

kredihocası-şubeye-gitmeden-kredi-ziraat

Bu ancak Ziraat bankası bankkart nakit avans gibi sunulan kredili mevduat hesaplarıyla mümkün olmaktadır. Bu bakiyenizin eksiye düşmesini sağlar. Sonrasında bir aylık veya üç aylık periyotlarla bu eksi gidişat kesilerek sizden tahsil edilir.

Şubeye Gitmeden Kredi Denizbank

Denizbank kredi başvurusu internetten yapılabilmektedir. Cebimde kredi adı altında sunulan bu kredi türü sayesinde müşteriler KREDİM yazıp TC kimlik numaralarını tuşladıktan sonra 3280’e gönderince kullanabilecekleri kredi detaylarını ve onayı 5 dakika içerisinde SMS olarak alabiliyorlar.

Denizbank SMS Kredi Başvurusu

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvuru Kanalları

Bu krediyi internet şubesinden onay alındıktan sonra hafta sonu dahil her gün saat 09:00 ile 21:00 arasında kullanabilirsiniz. Bu noktada bankanın talepleri saklı tutulmuştur. Bu kredi 55000 tl 48 ay vadeli olarak desteklenmektedir.

Garanti Anında Kredi SMS

Şubeye gitmeden kredi garanti bankası bünyesinde internet bankacılığı sayesinde verilmektedir. Garanti cep uygulamasına giriş yapın ve başvurular ekranına erişerek kredi başvurusu kısmına tıklayın.

Destek kredisi başvurusu sekmesine tıklarsanız direkt olarak oracıkta kredi başvurusu yapabilirsiniz. Görüntülü başvuru sayesinde garanti bankası müşteri temsilcisiyle görüntülü bir şekilde görüşerek kredi başvurusu yapabilirsiniz.

kredihocası-şubeye-gitmeden-kredi-garanti

Garanti kredi başvurusu sorgulama işlemi için yine Garanti Cep uygulamasından Kredi başvurusu ekranına erişin ve oradan Kredi başvurusu takip ekranına erişin. Bu sayede başvurunuzu direkt olarak takip edebilirsiniz.

Yine takip aşamasından onay alınırsa “Kredi kullan” butonuna tıklayın. Sonrasında garanti cep üzerinden sözleşmelerinizi onaylayın ve kredinizi hesabınıza aktarın.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir