Aynı Gün İçinde Evraksız Kredi Veren Bankalar

ayni gun icinde birden fazla bankadan kredi

Çağın değişmesi ve internetin büyümesi ile birlikte yeni birçok ihtiyaç ortaya çıkmıştır. Bunlardan biri de anlık kredi destekleridir. Yani aynı gün içerisinde evraksız kredi verilmesidir. Acil bir şekilde para ihtiyacı olan vatandaşlar bu krediyi alabilmek içi genel merkezden onay gelmesi gerekmektedir. Bu onay 15 dakikalık süre içerisinde gerçekleşirse, kredi aynı gün içerisinde hesabınıza yatırılmaktadır.

Aynı Gün İçinde Kredi Almak İçin Yapılması Gerekenler

Planlarınız önceden yapıldıysa durumu riske atmamak için bir gün önceden banka ile irtibata geçerek işlemleri hızlandırmanız daha iyi olur. Bu şekilde işlem yapılırsa, bankalar işlemleri yaptıktan sonra krediyi ne zaman çekmek istediğinizi sorunca mesai saatleri içerisinde istediğiniz günü ve saati verebilirsiniz. Böylece banka genel merkezden gelen haberle paranızı ayarlamaktadır. Onaylandığı anda aynı gün parayı çekebilirsiniz.

Aynı gün içinde kredinizi çekmeyecekseniz, isterseniz başka bankalara EFT veya başka hesaba havale yapabilirsiniz. Daha sonra işlem hızlı olsa da siz bankadan paranın onayını bekleyeceksiniz. İşlemler tamamlandıktan sonra şubeye giderek paranızı çekebilirsiniz.

Aynı Gün İçinde Kredi Veren Bankalar

 • Finans Bank (EnPara)
 • Ziraat Bankası
 • Garanti Bankası
 • Ak Bank
 • TEB
 • BankPozitif(Yeni Nesil Bankacılık)

Eğer bir kredi alacaksınız öncelikle devamlı olarak kullandığınız hesabınızın olduğu bir banka varsa onu kullanmanız yeni kayıttan çok daha iyidir. Sebebi şu ki; eğer kendi bankanızda kredi başvurusu yaparsanız bilgileriniz sistemlerde kayıtlı olduğu için, işlemler daha hızlı sonuçlanacaktır.

Maaş bordrosuna gerek kalmadan başvuru yapılabilecek tutar genellikle 2.000 TL – 10.000 TL arasında yer almaktadır. Eğer acil kredi ihtiyacınız söz konusu, ise BankPozitif’e internetten kişisel bilgileriniz ve gerekli bilgileri vererek başvuru yapabilirsiniz. Krediniz onaylandığı takdirde 1-3 iş günü içerisinde paranız yatırılmaktadır. Süreç içerisinde gidişata göre değişiklikler olabilir. Bank Pozitif üzerinden, bu konular hakkında sizi bilgilendirme durumu gerçekleştirilecektir.

ayni gun kredi cekmek

ayni gun kredi cekmek

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

 • BankPozitif
 • Finansbank (EnPara)
 • TEB
 • Garanti Bankası
 • Deniz Bank

Maaş bordrosu ile birlikte kefilsiz ve gelirsiz kredi veren, yukarıdaki sıralanan bankalara başvuru yapabilirsiniz. 10.000 TL ve üzeri başvurularda prosedür gereği gelir belgesi istenecektir.

Kredi’yi Büyük Bankalardan Çekmenin Avantajları

Kimi durumlarda beğenilen bir eşyanın alınması, ucuza gelen bir ürünün alınması gibi bazı sebeplerden dolayı, acil para ihtiyacı durumu ortaya çıkmaktadır. Durum böyleyken de bunun için acil kredi veren bankalara ihtiyacınız olacaktır.

Krediyi büyük bankalardan çekmenin avantajları, bu noktada devreye giriyor bugün küçük çaplı çalışan bir bankadan talep edilen paranın verilebilme olasılığı, onaylanma ihtimali, elinize ulaşma süreci gibi durumlarda problem çıkarken büyük bankalarda dönen nakit para işlemi müşteri temsilciliği hızı daha güçlü olduğundan krediyi büyük bankalardan çekmek daha avantajlı olacaktır.

Bu yüzden krediyi küçük bankalardan çok büyük bankalardan çekmenin avantajları daha fazla olmaktadır. Büyük bankalara başvuru yapıldıktan sonra aynı gün içinde başvurunuz incelemeler sonucu onaylanabilir. Daha sonra parayı elden alabilir veya bankadan havale, EFT yapabilirsiniz.

İşlemler sırasıyla yapıldıktan sonra aynı gün içinde evraksız kredi veren bankalardan yararlanabilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir