İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Amazon DropShipping ile Ayda 1,900 Dolar Kazanmanın 4 Adımı!

Amazon.com üzerinden dropshipping yapmayı düşündünüz, ancak başlamanın en iyi yolundan emin değil misiniz? Bu yazıda, size nasıl adım adım başarılı olacağınızı ve dropshipping ile  ayda 1900 doların üzerinde bir kazanç nasıl elde edilir bunun yolunu anlatacağım.

 1. Adım: Bir Amazon Satıcı Hesabı Oluşturun

Amazon dropshipping’unuza başlamadan önce ilk adım bir amazon satıcı hesabı oluşturmaktır. Amazon iki hesap türü sunar: bireysel ve profesyonel. Amazon dropshipping için yeniyseniz, yalnızca sattığınız ürünler için ödeme yapmanız gerekeceğinden, bireysel bir hesap açmanızı öneririm. Profesyonel satıcılar ise ayda 40 dolar öderler. Her iki hesap da sınırsız ürün listeleyebilir.

Adım 2: Düşük Maliyetli Ürünlerin Bulunması

En başarılı amazon satıcılarının, amazon dropshipping yoluyla mükemmel bir kar elde etmek için kullandıkları gizli araç, daha önce bu web sitesinde incelediğim bir drop shipping tedarikçisi Salehoo. 

İlk olarak, filtrelerinden ve araçlarından en iyi şekilde yararlanmak için bir Salehoo aboneliği edinin. Daha kısa sürede ve daha az ücret ödeyecek olan yerel nakliyatçıları bulmaya çalışın.

Google’ı kullanarak ucuz tedarikçiler bulabilseniz de, gerçek şu ki, amazon dropshipping yapan başarılı satıcıların Salehoo aboneliği olması tercih ediliyor. Bunun nedeni, ucuz tedarikçilerin pazarlama bütçeleri olmamasıdır; bunun yerine, öğelerinin maliyetini düşürmek için daha fazla odaklanırlar.

Dropshopping hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Adım 3: Tedarikçi Kataloglarını Bulun ve Düşük Maliyetli Ürünlerini Tanımlayın

 Sevk edilebilir, düşük maliyetli, ürünler için tedarikçi kataloglarına göz atın. Tedarikçi maliyeti ile Amazon maliyeti arasındaki fark, iyi bir kar elde etmeniz için yeterli olmalıdır.

Örneğin, bu ürün bir Salehoo tedarikçisi tarafından 59 $ ‘a satıldı:

Amazon DropShipping ile Ayda 1,900 Dolar Kazanmanın 4 Adımı!

Ancak Amazon’da aynı ürün 129,99 $ + satış fiyatı ile satıyor:

Amazon DropShipping ile Ayda 1,900 Dolar Kazanmanın 4 Adımı!

Amazon’un ücretlerini düşürmesinden sonra bu kalemdeki kar marjı% 109’un üzerinde.

Gördüğünüz gibi, Amazon dropshipping kullanıyorsanız, bu ürünün karı oldukça verimli. Benzer yüksek kar marjına sahip öğeleri arayın. Basit bir hesaplama yaparak, aynı karla (64.31 $) günde yalnızca bir ürün satabiliyorsanız, aylık karınız 1.929.30 $ ‘a eşittir. Daha fazla benzer eşya satarak her ay ne kadar kazanabileceğinizi hayal edin!

 Adım 4: Ayrıntılı SEO-Optimize edilmiş Amazon Başlıklarını ve Listeleri Tanımlarını Yaz

Satmak için en iyi eşyaları bulduğunuzda, Amazon pazarında listeleme zamanı geldi.

 Rakiplerinizi aşmanıza yardımcı olacak bazı önemli ipuçları:

  • Anahtar kelimeler bakımından zengin uzun, ayrıntılı başlıklar ve açıklamalar Amazon’da daha iyi bir sırada yer almaktadır.
  • Bu, girişinizin daha güvenilir görünmesini sağladığı için geri ödeme politikanızı açıkça belirtin.
  • Bazı arkadaşlarınızın ürünü, yalnızca iyi geri bildirimler ve incelemeler için satın almalarını isteyebilirsiniz, ürüni Amazon sıralamalarında artıracaktır. Bu size biraz ekstra paraya mal olacak, ancak gerçekten yardımcı olur.

Özetlemek gerekirse, Amazon dropshipping zor değildir. Yukarıdaki 4 kolay adımı izlerseniz, iyi bir kar elde edeceğiniz garanti edilir. Her ay daha fazla uzmanlık kazanacak ve satışlarınız adım adım artacaktır.

Amazon dropshipping konusunda deneyiminiz varsa, lütfen değerli yorumunuzu aşağıya bırakın ve bu yayını sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir