Albaraka Türk Eğitim Finansmanı

Geleceğin nesillerinin yetişmesi ve önemli yerlere gelebilmesi için gerekli olan eğitimin masraflarını Albaraka türk eğitim finansmanı ile karşılayabilmek mümkün. Kar payı yolu ile kredilendirme sağlayan ve sunduğu finansman ile tüketicilerin tüm ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde yanıtlamayı hedefleyen Albaraka Türk’ün eğitim finansmanı kampanyasını bu yazımızda ele alacağız.

Geleceğe Emin Adımlar İle İlerlemek İçin Albaraka Türk Eğitim

Türkiye’de hizmet vermeye başladığı günden bu yana her zaman bir adım önde olmaya çalışan katılım bankası Albaraka Türk’ten eğitim finansmanı alarak öğrenim ücretinizi kolaylıkla ödeyebilir ve daha sonra esnek ödeme imkanları ile borcunuzu kapatabilirsiniz.

Albaraka Türk Eğitim Finansmanı Detayları

Albaraka Türk’ten 250 bin TL’ye kadar eğitim finansmanı edinebilmek mümkündür. Bankanın bu finansman için uygulamakta olduğu kâr payı oranı %1.65’tir ve eğitim finansmanı grubunda maksimum vade seçeneği 10 aydır.

Bu şartlar altında Albaraka Türk’ten 10 ay vadeli 50 bin TL tutarında eğitim finansmanı almanız durumunda %1.65 faiz oranı ile aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı 5.560,50 TL olacaktır. Vade sonunda geri ödemiş olacağınız toplam tutar ise 55.605 TL olacaktır.

Eğer Albaraka Türk’ten 100 bin TL tutarında eğitim finansmanı alacak olursanız bu durumda da 10 ay vade seçeneğine göre %1.65 faiz oranı ile bankaya aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı 11.121,01 TL olacaktır. Vade sonundaki toplam geri ödeme tutarı ise 111.210 TL olarak gerçekleşecektir.

Albaraka Türk Eğitim Finansmanında tahsis ücreti talep edilen finansman miktarının %0,05’i kadardır.

Bu finansman seçeneği için bankanın kefil talebi yoktur yalnızca belgelenebilir aylık net gelirinizin talep ettiğiniz kredi tutarı için yeterli olması gerekmektedir.

https://www.albaraka.com.tr/egitim-finansmani.aspx

https://www.albaraka.com.tr/egitim-finansmani.aspx

Albaraka Türk Eğitim Finansmanı Başvurusu

Başvuru için bankanın en yakın şubesine doğrudan başvuru yaparak belge ibraz etmeniz gerekmektedir. Bu belgeler;

-T.C. nüfus cüzdanı

-Gelir belgesi

-Ödemenin gerçekleştirileceği eğitim kurumu tarafından imzalanmış eğitim masrafını gösteren evrak

Kosgeb Girişimcilik Ve Eğitim Başvurusu

Bu belgeler ile birlikte size en yakın Albaraka Türk Katılım Bankası şubesine giderek başvuru formu doldurabilir ve başvurunuzu tamamlayarak ihtiyacınız olan finansmanı Albaraka farkıyla edinebilirsiniz.

Makalemizde Albaraka Türk Eğitim Finansmanı hakkında detaylı bilgi verdik. Sorularınız için lütfen yorum kısmına yorum bırakınız.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir