Akbank Üzerinden Kredi Notu Öğrenme

akbank kredi notu sorgulama

Akbank kredi notu öğrenme işlemleri için internet bankacılığı kullanıcısı olmanız gerektiğini belirterek bu konudaki yazımıza başlamak istiyorum. İlk olarak bölgesel finansman desteğinin sağlanması amacı ile kurulan Akbank, başarılı girişimler ile bugün Türk bankacılık sektörünün en büyük oyuncularından biri olarak yoluna devam etmektedir. Adana merkezli olarak kurulan banka geçen her yıl ile beraber büyüyerek bugün Türkiye’nin en çok kredi kullandıran bankalarından biri olarak öne çıkarken özellikle de konut kredisi paketleri yoğun ilgi görmektedir.

Akbank Kredi Notu Sorgulama

Kredi notumu öğrenmek istiyorum diyen müşterilerine sadece 5 lira gibi oldukça düşük bir maliyet ile kredi notu öğrenme hizmeti veren Akbank internet sitesi yanı sıra Akbank mobil uygulama ve Akbank şubeleri üzerinden de sorgulama yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Akbank direkt mobil üzerinden kredi notu sorgulaması yapılması son derece kolay olup bunun için tek yapmanız gereken akıllı cep telefonunuza bu uygulamayı Google Play kullanarak indirmektir. İndirme işlemini tamamladıktan sonra Akbank müşteri numarası ve mobil şube şifre bilgilerinizi girerek sisteme giriş yaptıktan sonra krediler bölümünde yer alan kredi notu sorgulama butonunu seçmeniz durumunda kredi notu ortalamanız tarafınıza iletilecektir.

Akbank Direkt Kredi Başvurusu

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank Müşteri Kredi Notu Öğrenme

Akbank müşterilerinin kredi notu ortalamalarını öğrenmek için Akbank direkt mobil hizmetinin yanı sıra kullanabileceği bir diğer yöntem de Akbank internet şubesi üzerinden kredi notu sorgulaması yapmaktır. Bunun için Akbank internet şubesi şifre alma işlemlerinin yapılmış olması ve doğru şifrenin bilinmesi gerekir. Sisteme kullanıcı kodu ve kullanıcı şifre bilgileri ile giriş yapan kişilerin yine krediler kategorisini kullanmaları gerekmektedir. Bu kategoride yer alan Findeks risk raporu linkini kullanan kişiler içerisinde Findeks kredi notu ortalamalarının da yer aldığı bilgilendirme raporuna ulaşacaktır.

akbank kredi notu ogrenme

akbank kredi notu ogrenme

Akbank Kredi Notu

Akbank müşterisi olmayan ya da direkt mobil ve internet şubesi şifresi edinmemiş olan kişilerin kredi puanı sorgulama hizmetinden yararlanmak için ise Akbank şubeleri üzerinden şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Kimlik belgeniz ile beraber yapacağınız başvurunuzun ardından müşteri temsilcisi size kredi notu ortalamanızı gösteren belgenizi ve risk raporu sonucunuzu teslim edecektir. Akbank kredi notu öğrenme ücreti olarak tahsil edilecek olan tutar ise tercih ettiğiniz sorgulama yöntemine bağlı olarak belirlenmektedir. Kredi notunuzun düşük olması halinde ise kredi notu düşüklere kredi veren bankalar aracılığı ile kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir