2018 Akbank SMS Kredi Başvurusu

akbank sms kredi basvurusu

Akbank sms kredi başvurusu yapmak için birçok iletişim kanalını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Bu iletişim kanallarından bir tanesi de hiç şüphesiz SMS yoluyla kredi başvurusudur. Akbank SMS kredi başvurusu sayesinde oturduğunuz yerden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Akbank kendi müşterilerine artı hesap özellikleriyle anında kredi olanakları sunmaktadır. Eğer direkt olarak Akbank müşterisi iseniz ve ihtiyaç duyduğunuz para küçük bir meblağa tekabül ediyorsa Akbank müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilir, anında kredinizi hesabınıza alarak kullanabilirsiniz.

Kredi başvurusu öncesinde hazırlamanız bir takım evrak Akbank tarafından yine talep edilecektir. Bu evrakların temini için eğer başvurunuz onay alırsa size belli bir süre tanınacak olup bu doğrultuda bilgileriniz tamamlanarak krediniz hesabınıza aktarılacaktır. SMS ile kredi başvurusu yaparken gönderilen SMS bünyesinde yer alan bilgilerin kredi sahibine ait olması gerektiği bilgisini de paylaştıktan sonra bu başvurunun nasıl yapılacağı konusuna değinelim.

Akbank SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank SMS ile kredi başvurusu için ilk olarak GSM hizmeti aldığınız operatörün hangisi olduğunu bilmeniz gerekir. Eğer bu bağlamda telefonunuz Türk Telekom veya Vodafone sağlayıcısına bağlıysa bu başvuruyu şu şekilde yapın. Kredi yazın ve bir karakter boşluk bırakın vatandaşlık numaranızı eksiksiz bir şekilde tuşlayın ve 0552 750 25 25 numaralı telefona mesaj gönderin. Eğer diğer Operatör şirketlerinden hizmet alıyorsanız aynı işlemleri yaparak mesajınızı 4425’e gönderin. Bu yol aracılığıyla Akbank tarafından sunulan son limitler altında ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

akbank sms kredi

akbank sms kredi

SMS başvurusunda maksimum kredi limiti 20.000 TL’dir. Aynı şekilde SMS ile yapılan kredilerde ki vade sınırı da 36 aydır. Bu sınırlar içerisinde kredi notunuzun sağladığı e yüksek kredi durumunu SMS olarak alabilir ve bu doğrultuda sadece kimliğinizle herhangi bir Akbank şubesine giderek tarafınıza onaylanan kredinizi kullanabilirsiniz.

Akbank Kredi Başvurusu

Akbank 4425 Sms Kredi Başvurusu ve Şartları

Akbank Direkt Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank Üzerinden Kredi Notu Öğrenme

Akbank SMS Kredisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Son verilere göz atıldığında Akbank SMS kredi başvurusu için gönderilen SMS için ücret alınmamaktadır. Akbank kredi başvurusu yaparken SMS yolunu tercih ederseniz sadece bireysel ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz. Diğer limit ve kredi seçenekleri için diğer iletişim araçlarını tercih etmeniz gerekmektedir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir