Akbank İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?

Konumuz dahilinde sizlere Akbank internet şubesi şifresi nasıl alınır üzerine doğru bilgiler aktaracağız. Ek olarak bu şifreyi değiştirme veya unutmanız halinde tekrar talep edebilmeniz içinde bilgilere yer vereceğiz. Tüketiciler artık daha hızlı ve kolay ödeme ve benzeri işlemler yapabilmek adına internet üzerinden internet şubesine giriş yapmaktadırlar. Yapılan işlemlerin daha pratik geçmesi adına geliştirilen Akbank Direkt’e giriş sağlayarak bu işlemleri hızlandırabilirsiniz.

Akbank İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?

Akbank’ın resmi web sitesinden online sisteme giriş yaparak banka ve ATM üzerinden gerçekleştirebileceğiniz tüm işlemlerinizi bu sistem üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. EFT ve havale gibi süreklilik arz eden işlemlere ek olarak repo, döviz ve mevduat üzerinde birçok işlem yapabildiğinizi söylemekte fayda var. Akbank internet şifresi nasıl alınır üzerine bir arayış içerisindeyseniz eğer, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız adımları takip ederek bu şifrenizi kolaylıkla alabilirsiniz.

  • Akbank internet bankacılığı şifrenizi güvenli bir şekilde almak istiyorsanız “buraya” tıklayarak direkt resmi web site dahilinde yer alan uygulama sayfasına erişim sağlayın.
  • Bu sayfa içerisinde sizden kimlik numaranız ya da müşteri numaranız istenecektir. İlgili alana sizden istenilen bilgiyi girdikten hemen sonra, anne kızlık soyadının ilk ve son harfini girmeniz gerekecektir. Son olarak ilgili bankaya ait Neo kartınızın veya kredi kartınızın son 4 rakam hanesini ayrılan bölüme girdikten sonra “devam” butonuna basarak ilerleyin.
  • Açılan yeni sayfa da sizden kart şifreniz istenecektir, hemen ardından ise telefonunuza gelecek olan şifre ile bilgilerinizi girmelisiniz.
  • Tüm bunları eksiksiz ve doğru bir şekilde girdikten sonra geçiş yapacağınız sayfa sizi direkt olarak Akbank Direkt internet bankacılığı sayfasına yönlendirecektir.
Akbank İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır? - Detaylı Anlatım

Akbank İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır? – Detaylı Anlatım

Akbank İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Güvenliğiniz için sürekli olarak belirli periyotlar eşliğinde size ait şifrenizin değişmesini sağlayın. Bunun için sisteme talepte bulunabilir, mevcut şifrenizi yenisiyle değiştirebilirsiniz. Akbank internet şifresi değiştirme işlemi için Akbank Direkt’e erişim sağlayarak burada bulunan “Güvenlik Tanımlamaları” menüsüne girin. Burada bulunan şifre değiştirme alanından yeni şifrenizi girerek değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İnternet dışında Akbank Direkt şifrenizi dilerseniz 444 25 25 numaralı destek hattından da değiştirebilirsiniz.

Akbank Kartım Gelmedi Ne Yapmalıyım?

Akbank Kredi Başvurusu

Akbank İnternet Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

Eğer böyle bir durum ile karşı karşıya kaldıysanız paniklemenize gerek yok. Akbank’a internet üzerinden giriş yapabilmeniz için öncelikle T.C. kimlik numaranız veya müşteri numaranız ile birlikte giriş şifresine ihtiyacınız vardır. Şifrenizi unutmanız halinde ise tekrardan şifre isteyebilir, sisteme giriş yaparak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için “şifre al” hizmetinden faydalanarak şifrenizi tekrardan öğrenebilirsiniz. Şifre al bölümü Akbank’ın resmi sitesine erişim sağladıktan sonra hemen sağ üst köşede bulunmaktadır. Bu bölüme tıklayarak size ait kimlik ve kart bilgilerini doğru bir şekilde girerek yeni şifrenin oluşmasını sağlayabilirsiniz. Hizmet 7/24 olarak aktif bir şekilde işlemektedir.

Makalemizde Akbank İnternet Şubesi şifresi nasıl alınır konusunu detaylı inceledik. Sorularınızı lütfen yoruma iletiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir