Akbank İhtiyaç Kredisi Başvuru

Akbank ihtiyaç kredisi ile acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, 48 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Tüketicilere farklı kampanyalar ve paketler ile ihtiyaç kredisi seçenekleri sunan Akbank, mobil bankacılığın da zirvesindeki bankalar arasında yer almaktadır. Basit ve kullanımı kolay websitesi ile tüketicilerine hizmet veren Akbank, faiz oranlarıyla da tüketicinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Kendi müşterilerine özel sunduğu gelir belgesiz kredi avantajıyla da sıkça tercih edilen Akbank, 20.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için direkt kredi kampanyasını bizlere sunmuş bulunuyor.

Tüketicinin 20.000 TL ve altındaki ihtiyaçlarını şubeye gitmeden karşılamasının yolunu açan Akbank, 20.000 TL üzerindeki kredileri ise şubeler aracılığı ile kullandırmaktadır. Şubeden kullanılan 20.000 TL üzerindeki krediler için evrak vermeniz gerekmektedir. Bu nedenle eğer evrak sunamıyorsanız, öncelikle 20.000 TL altındaki kredileri teslim etmelisiniz. Akbank, ihtiyaç kredisi başvuruları için tüketicilere birden fazla seçenek sunmaktadır. Şimdi bu başvuru seçeneklerini inceleyelim.

Akbank Direkt Kredi Başvurusu

Akbank direkt kredi başvurusu Akbank’ın internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Özellikle acil ihtiyaçların karşılanmasına yönelik olan Akbank direkt kredi başvuru sonucu, dakikalar içerisinde cep telefonunuza gelmektedir. Eğer Akbank’ta hesabınız bulunuyorsa onaylanan krediniz Akbank hesabınıza aktarılacaktır. Akbank’ta hesabınız bulunmuyor ise başvuru öncesinde size en yakın Akbank şubesine uğrayarak hesap açmanız gerekmektedir. Onaylanan kredinizi hafta sonları da dahil olmak üzere dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Akbank direkt kredi ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Akbank SMS Kredi 4425

Akbank’ın tüketicilere sunduğu bir diğer ihtiyaç kredisi başvuru çeşidi Akbank SMS Kredi 4425‘dir. Cep telefonunuz üzerinden hızlı bir şekilde yapabileceğiniz kredi başvurusu dakikalar içerisinde sonuçlanmaktadır. SMS Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde kredinizi Akbank, şubelerinden çekebilirsiniz. Akbank sms kredi başvurusunu cep telefonunuzun mesaj yazma bölümüne girdikten sonra öncelikle “Kredi” yazıp ardından bir boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik numaranızı yazarak 4425’e göndererek yapabilirsiniz. SMS Kredi’de vadeniz ise maksimum 36 ay olmaktadır. Akbank 4425 SMS Kredi hizmeti ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Akbank ATM Kredi Başvurusu

Akbank müşterisi olun ya da olmayın Akbank ATM’leri üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.  ATM üzerinden başvuru yapmanız için ihtiyacınız olan bilgiler sadece cep telefonu numaranız ve TC Kimlik numaranızdır. Başvurunuzun sonucu ise kısa süre içerisinde cep telefonunuza gelen sms ile sizlere bildirilecektir.

Kart kullanmadan:

 • Akbank ATM’leri üzerinden giriş tuşuna basın.
 • Önünüze gelen menüden ihtiyaç kredisi seçeneğini seçiniz.
 • TC Kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızı girerek başvurunuzu tamamlayın.
 • Kredinizin cevabı dakikalar içerisinde cep telefonunuza gelecektir.
 • Kredinizi size en yakın şubeden kullanabilirsiniz.

Diğer banka kartları ile:

 • Kartınızı ATM’ye takıp şifrenizi girin.
 • Önünüze gelen menüden kredi başvurusunu seçebilirsiniz.
 • Vatandaşlık numaranızı ve cep telefonu numaranızı girerek başvurunuzu tamamlayın.
 • Kredi cevabı anında cep telefonunuza SMS ile gelir.
 • Kredinizi dilediğiniz şubemizden kullanabilirsiniz…

ATM’ler üzerinden yapılan kredi başvuruları 10.000 TL’ye kadar onaylanmaktadır.

Akbank Şubesinden İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank’ın tüketicilere sunduğu bir diğer ihtiyaç kredisi başvuru seçeneği ise şubelerden gerçekleştirilmektedir. Özellikle 20.000 TL üzerindeki ihtiyaç kredisi talepleri için başvuruların şubeler aracılığı ile yapılması gerekmektedir. Ayrıca şubelerden yapılan 20.000 TL üzerindeki kredi başvurularında tüketiciden evrak da istenilmektedir. Bu evraklardan herhangi birinin eksik olması halinde ise kredi başvurunuz olumsuz olarak sonuçlanmaktadır.

İhtiyaç Kredisi Başvurusunda İstenilen Evraklar

Çalışanlar için;

 • Gelir belgesi,
 • Sigorta dökümü,
 • Kimlik

Emekliler için;

 • Kimlik,
 • Emeklilik belgesi (E Devlet üzerinden alınabilir)

İş yeri sahipleri için;

 • Vergi levhası,
 • İmza beyannamesi,
 • Kimlik

Eğer ihtiyacınız 20.000 TL’nin altında ise ve kredinizi evraksız olarak kullanmak isterseniz, Akbank direkt kredi ya da Akbank 4425 SMS Kredi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Gelir belgesiz kredi kullandıran bankalar ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz, gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar yazımızı inceleyebilirsiniz.

Akbank ihtiyaç kredisi başvuru kanalları arasında en fazla tercih edileni ise Akbank direkt ihtiyaç kredisi başvurusudur. Akbank direkt kredi sadece Akbank müşterilerine sunulan, internet bankacılığı kullanan tüketicilerin faydalanabildiği bir başvuru çeşitidir. Akbank direkt kredi başvurusunda telefonunu sallamanız dahi kredi almanız için yeterli olacaktır. Eğer telefonu sallamak yerine istediğiniz tutar ile Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isterseniz, bu durumda Akbank internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan kredi başlığından ilgili alana ulaşabilirsiniz.

Akbank müşterisi değilseniz, ancak Akbank direkt kredi kullanmak istiyorsanız sizlere en yakın Akbank şubesine uğrayarak hesap açtırabilirsiniz. Hesap açılışı sırasında internet bankacılığı kullanmak istediğini belirttiğinizde internet bankacılığı hesabınızda açılacaktır. Bu işlemlerin ardından Akbank internet şubesine giriş yaparak Akbank direkt kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank Telefonunu Sallayarak Kredi Başvurusu

Akbank müşterilerine özel kredi başvurusu seçeneklerine bir yenisini daha ekledi ve telefonu sallayarak kredi başvurusu almaya başladı. Sadece Akbank müşterilerinin yararlanabildiği bu hizmet için hem Akbank müşterisi olmanız hem de internet bankacılığı kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Müşteri numaranız ve şifreniz ile Akbank internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra telefonunuzu birkaç kez sallayarak hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yapacağınız kredi başvurusunun sonucu ise aynı anda görüntülenmektedir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (4 Kişi puan verdi)
Loading...
2 Comments
 1. 17 Şubat 2018
  • 17 Şubat 2018

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir