Akbank Direkt Kredi Başvurusu ve Şartları

Akbank direkt kredi başvurusu ile gelir belgesiz ve evraksız kredi kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, Akbank internet sitesi üzerinden ya da internet bankacılığından direkt kredi başvurusu yapmak. Artan ekonomik ihtiyaçlar ve acil durumlar için bir birinden farklı kredi paketleri sunan Akbank, direkt kredi ile ev hanımlarına, çalışmayanlara, sigortasız olarak çalışanlara kredi imkanı sağlıyor.

Akbank direkt kredi başvurusunda dikkat edilmesi gereken çekebileceğiniz kredi tutarının maksimum 20.000 TL olmasıdır. Eğer ihtiyacınız olan kredi tutarı bu rakamın üzerinde ise bu durumda şubeler aracılığı ile kredi başvurusu yapmanız ve evraklarınızı da yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Akbank direkt kredinin en büyük avantajından ise Akbank müşterileri yararlanmaktadır. Akbank’ın müşterilerine özel sunduğu internet bankacılığı ve mobil şube üzerinden yapılan kredi başvurularında onaylanan tutar Akbank hesabınıza yatırılmaktadır. Bu sayede kredilerini 7 gün 24 saat kesintisiz kullanabilen Akbank müşterileri, şubeye gitme zahmetinden de kurtulmuş olurlar.

Akbank direkt kredi başvurusu yapacak tüketicilere kredihocasi olarak bizlerin önerisi ise öncelikle Akbank müşterisi değilseniz en yakın Akbank şubesinden bir hesap açtırmanız ve kredi başvurunuzu internet bankacılığı yardımı ile yapmanızdır. Bu sayede sizler de Akbank’ın müşterilerine sunduğu avantajların tamamından faydalanabilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden yapılabilen Akbank direkt kredi başvurusu için Akbank müşterisi olmanız gerekmektedir. Eğer Akbank ile bir çalışmanız yok ise öncelikle Akbank şubelerinde bir hesap açabilirsiniz, eğer hesabınız var fakat internet bankacılığı kullanmıyorsanız, Akbank internet sitesi üzerinden internet bankacılığı şifrenizi alabilirsiniz.

Müşteri numaranız ya da T.C. Kimlik numaranız ve şifreniz ile internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra menüde yer alan kredi başvurusu bölümünden Akbank direkt kredi seçeneğine tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Akbank direkt kredi başvurunuz onaylandığında ise onaylanan tutar hesabınıza aktarılacaktır.

Akbank direkt kredi başvurusu ve kullanımı mesai saatleri dışında ve hafta sonları da yapılmaktadır.

Akbank Direkt Kredi Şartları

  • Akbank müşterisi olmak,
  • 18 yaşını doldurmuş olmak,
  • Kredi tutarının 20.000 TL altında olması

Akbank’ın direkt kredi başvurusu için bu üç şart dışında bir şartı bulunmamaktadır. Ancak kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması için kredi notunuzun yüksek, kredi ve kredi kartı ödemelerinizin de düzenli olması gerekmektedir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (6 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir