Akbank Direkt İhtiyaç Kredisi Başvuru

kredihocası-akbank-direkt-kredi

Akbank Direkt Kredi Alma

Akbank direkt kredi alma işlemlerini nasıl yapacağınızı tüm detaylarıyla anlatıyoruz. Akbank direkt kredi anında hesabınıza geçen bir kredidir. Anında kredi almak isteyenler için acil nakit ihtiyacı giderici olarak adlandırılabilir. Akbank anında kredi detaylarına geçelim.

Akbank direkt kredi şubeye gitmeden kredi veren bankalar arasına Akbank adını yazdırmış efsane bir kredidir. Bu kredi türü sayesinde 30.000 liraya kadar anlık nakit ihtiyacınızı çok kısa bir süre içerisinde giderebilirsiniz.

Akbank anında kredi kapsamında sunulan kredi özelliğinde vade 48 ay ile sınırlandırılmıştır. Faiz oranı ise değişmemekle birlikte her vade ve kredi limiti şartı altında %1,75 oranındadır. Aslına bakılırsa küçük nakit ihtiyaçları için kaçırılmaz bir kredi platformudur.

Direkt Kredim

Akbank kredi başvurusu şubeye gitmeden yapılabilir. Akbank şubeye gitmeden kredi sunduğu bu kredi türü sayesinde kullanıcıların kredi çekme stresi yaşamadan kredi kullanma olanağına sahip olmalarını amaçlamaktadır. Akbank kredi başvuru konusunu detaylıca anlattığımız makaleye aşağıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

2018 Akbank SMS Kredi Başvurusu

Akbank Direkt Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank İhtiyaç Kredisi 30.000 TL

Akbank ne kadar kredi çıkar sorusunu soran müşterilerine eşsiz bir olanak sunuyor. Akbank ile devamlı olarak çalışıyorsanız anında çekebileceğiniz kredi limitini öğrenebilir, bu doğrultuda başvuru sürecini atlatabilirsiniz.

Akbank direkt kredi limiti öğrenme için ilk olarak Akbank mobil bankacılık uygulamasını telefonunuzda açın. Bu işlemden sonra telefonunuzda Akbank banka bilgilerinizi tuşlayarak banka sistemine giriş yapın.

Sonrasında ana ekranda iken telefonunuzu sallayın. Ekranınıza o anki tüm ekonomik geçmişinize istinaden sıralanmış bir döküm gelecektir. Bu sayede anlık olarak ne kadar kredi çekebileceğimiz öğrenebilirsiniz.

Akbank Kredi Şubeye Gitmeden

Akbank anında kredi için şubeye gitmenize gerek yoktur. Şubeye gitmeden kredi kullanmak isteyenler için bu çok faydalı bir uygulamadır. Akbank kredi başvurusu sonrasında onay kısa bir süre sonra size iletilecektir.

Bu krediyi direkt olarak hesaba aktararak kullanabilirsiniz. Bu sayede kredi kullanmak için zaman kaybetmenize gerek kalmaz. Hesabınıza aktarılan nakit para sayesinde hemen her türlü ihtiyacınızı görebilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir