Akbank 4425 SMS Kredi Başvurusu ve Şartları

Akbank uzun zamandan beri müşterilerin rahatlıkla alabileceği ve uygun şartlar altında ödeme yapabileceği kredi kampanyalarını bünyesinde bulunduruyor. Banka aynı zamanda kredi başvurusu işlemlerinin de oldukça hızlı bir biçimde yapılmasına olanak sağlıyor. Akbank sms kredi başvurusu sayesinde gerçekleşmekte. Bunun için tek yapılması gereken şey ise Akbank 4425 sms hattı üzerinden gerekli olan bilgilerle birlikte başvuruyu gerçekleştirmektir.

Akbank Direk Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Krediye sorunsuz bir şekilde başvurunun yapılabilmesi için, dikkat edilmesi gereken konu mesajın eksiksiz bir şekilde gönderilmesidir. Bunun için yapılması olan işlemler ise şu şekildedir:

  • Telefonun mesaj bölümüne giriş yapın.
  • KREDİ yazıp bir boşluk bırakarak T.C kimlik numarasını yazın.
  • Oluşturmuş olduğunuz bu kısa mesajı 4425 adresine gönderin.

Bu mesajın ardından yaklaşık 5 dakika sonra, kredi başvurunuzun sonucunu tam olarak öğrenebilirsiniz. Eğer bankadan ön onay alabilirseniz, gerekli olan belgelerle birlikte size en yakında bulunan Akbank şubesine başvurmanız yeterli olacaktır.

akbank sms kredi basvurusu

akbank sms kredi basvurusu

Akbank 4425 SMS Kredi İçin Gerekli Belgeler

Akbank kredi başvurusu için gerekli belgeler ise emekliler ve işyeri çalışanlarına göre değişiklik gösteren bir yapıya sahiptir. Genel olarak banka tarafından gerekli tutulmuş belgeler ise şu şekilde sıralanır:

  • Krediyi başvuran kişiye ait olan kimlik ve fotokopi
  • Gelir Belgesi (şu anda çalışanlar için geçerlidir)
  • Sigorta dökümleri (sadece çalışanlar için)
  • Vergi levhası (işyeri sahipleri için)
  • Emeklilik belgesi (emekliler için)
  • İmza beyannamesi (işyeri sahipleri için)

Aynı zamanda kişiler bankanın kendi resmi internet sitesi üzerinden gerekli olan tüm belgeleri öğrenebilir ve kendi bulundukları sınıfa bağlı olarak bu belgeleri hızlı bir şekilde hazırlayabilirler.

Akbank İhtiyaç Kredi Başvurusu

Akbank Kredi Notu Öğrenme

Akbank Kredi Faizleri

Akbank kredi faiz oranları ise, alınan kredi miktarı ve vadenin süresine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Genel olarak bir bilgi vermek gerekirse %1.25 faiz oranlarından başlayan krediler, %1.80 oranlarına kadar yükselebilir. Piyasaya göre normal seviyede bulunan Akbank kredi faizi oranları ise, belirttiğimiz gibi kişilerin alacağı krediye bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu nedenle en sağlıklı bilgileri Akbank şubeleri üzerinden öğrenebilir ve kendi kredi planınızda faiz oranlarının ne şekilde olacağını görebilirsiniz.

Makalemizde Akbank sms kredi başvurusu hakkında detaylı bilgi verdik. Aklınıza takılan soruları lütfen yorum kısmına iletiniz. En kısa zaman da dönüş yapılacaktır.

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir