Aidatsız Kredi Kartı Var Mı?

BDDK tarafından düzenlenen kanun çerçevesinde artık bankalar kredi kartı ve hesap kartlarından aidat alamayacaklar. Bundan dolayı da bazı bankalar aidat ödemesiz kredi kartı sunmaktadır. Kredi kartı kullanan birçok kişi de aidatsız kredi kartı var mıdır soruları çerçevesinde bankalara yönelmektedir. Her ne kadar kanun çıkarılsa da bankaların bir kısmı aidat almaya devam etmektedir. Fakat bazı bankalar kredi kartı kullanımında aidat almamaya başlamışlardır. Kredi kartı aidat almayan bankalar ve kartları şu şekilde olmaktadır:

Aidatsız Bonus fleksi Kredi Kartı- Garanti Bankası

Garanti bankası müşterilerine ve müşterisi olacak bireylere Bonus Fleksi kredi kartlarını aidatsız sunmaktadır. Ayrıca banka kredi kartın her kullanımında müşterilerine Bonus imkânı da sunabilmektedir.50 TL ye kadar Bonus imkânı olan kartın ayrıca ödemeleri de bir sonraki aya ertelenme imkânı da bulunmaktadır.

Aidatsız Kredi Kartı Hangi Bankalarda Var Akbank Aidatsız Kredi Kartı

Aidatsız Kredi Kartı Hangi Bankalarda Var Akbank Aidatsız Kredi Kartı

Aidatsız Kredi Kartı Axess Free Akbank:

Kredi kartını aidatsız kullanmak isteyenlerin bakması gereken bir diğer banka ise Akbank olmaktadır. Banka kredi kartını kullandıkça Bonus vermecedir. Aidat ücreti almayan banka ayrıca kredi kartı limiti dolduğu an itibari ile kullanıcılarına SMS ile bilgi vermektedir.

Aidatsız  İş Bankası – Maksimum Kredi Kart:

İş bankası tarafından kullanıcılarına verilen kredi kartı maksimum kartın geçerli olduğu yerlerden alış veriş yapmanız durumunda bönü puan vermektedir. Ayrıca maksimum kredi kartı kullanılarak nakit ihtiyacınızda para çekebilmektesiniz.

Aidatsız Kredi Kartı Hangi Bankalarda Var Yapıkredi Aidatsız Kredi Kartı

Aidatsız Kredi Kartı Hangi Bankalarda Var Yapıkredi Aidatsız Kredi Kartı

Aidatsız  Yapı Kredi Word Eko Kredi Kartı:

Anlaşmalı iş yerlerinden yapılan alışverişlerde puan kazanılmaktadır. Kazanılan puanları ister GSM pörötörlerinden dakika olarak kullanın isterseniz de anlaşmalı iş yerlerinde kullanın. Banka aidatsız kredi kartı araştıranların inceleyebileceği bir yerdir.

Aidatsız Enpara.com Kredi Kartı

Finans bank a bağlı internet bankacılığı olarak çalışan Enpara.com müşterilerine aidatsız kredi kartı imkânı sunmaktadır.CardFinans kredi kartı kullanılarak hem aidat ödenmeyecek hem de taksitli alışverişlere ekstradan taksit imkânı hakkı doğacaktır. Kredi kartı Aidatsız arayanların inceleyebileceği bir bankadır.

Aidatsız  TEB Sade Kart

TEB Sade kart ile yapacağınız alışverişlerde peşin ödeme yapmaktasınız. Banka alışveriş sonucunda taksitli tutarın ya da tek çekimin faizi ile birlikte sizlere sunmaktadır. Kart kullanıcıları da belirenin faiz üzerinden alıverişlerini yapmaktadır. Ayrıca banka hafta içi 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlara hafta sonu sinema biletini %50 indirimle alabilme imkânı sağlamaktadır.

Makalemizde aidatsız kredi kartı hakkında bilgi verdik. Daha detaylı bilgi için lütfen yorum atınız.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir