48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 

48. ay vadeli kredi

48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar oldukça fazladır. Sizlerin de bildiği üzere vade kavramı bankalar için bolca faizi yani fazladan elde edilen çokça kazancı ifade eder. Bu ifade dahilinde bankalar birçok müşterilerine 48 aya kadar kredi sunmaktadır. Özellikle ihtiyaç kredisi çekmek isteyenle için bankalar 48 ayı maksimum vade olarak belirlemektedir. İhtiyaçlarınızı bir anda toplamak ve borçlanmayı tek bir noktada odaklamak için 48 aya kadar bekleyişinizi sürdürerek 48 ay vadeli ihtiyaç kredisini kullanabilirsiniz. Vade kavramını rahatlık olarak düşünmeyiniz. Kredi çekmek maksadıyla hesabınıza aktarılan 20.000 lirayı 300 lira taksitle ödemek bir zamandan sonra zulümden başka hiçbir şeyle adlandırılamaz. Bu nedenle vade konusunu iyi değerlendirip o yönde tercihlerinizi kullanın. 

Siz değerli okurlarımız için bu bankaların en iyilerini derledik. Bu bankalar arasında size ve ihtiyaçlarınıza karşın en uygun olanını değerlendirdikten sonra ilgili banka şubesine giderek kredi başvuru sürecinizi tamamlayabilirsiniz.  

ihtiyac kredisi

ihtiyac kredisi

Akbank İhtiyaç Kredisi  

Akbank 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkânını sunan bankalar arasında yer almaktadır. Bu banka günümüz berilerine bakıldığında 99.000 lira ile 1.000 lira aralığında kredi sunmaktadır. Tabi ki de bu veriler özellikle kredi botu ve gelir düzeyi gibi değişkenlerle değişmektedir. Bu nedenle tam bir başvuru süreci için en yakın Akbank şubesine başvurmanız gerekmektedir. Akbank 48 ay kredisi ile faiz oranı vade oranına göre değişkenlik göstermektedir. 

2018 Akbank SMS Kredi Başvurusu

Akbank Kredi Başvurusu

Akbank Direkt Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank Direkt Kredi Başvurusu ve Şartları

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi   

Ziraat bankası da ihtiyaç kredileriyle ön plana çıkmaktadır. 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi denildiğinde akıllara gelen bankalar arasında hiç şüphesiz Ziraat bankası da bulunmaktadır. Bu banka kredi detaylarının tamamını başvuru neticesinde sunmaktadır. Bu nedenle Ziraat bankası vadeli ihtiyaç kredisi bilgileri için en yakın şubeye başvurun veya müşteri hizmetlerini arayın.  

Ziraat Bankası İnternetten Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvuru

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi  

Garanti bankası bünyesinde sunulan ihtiyaç kredileri de yine 48 ay vadeyle müşterilere verilmektedir. Garanti bankası ihtiyaç kredisi 48 ay vadeli seçeneğinde faiz oranı genellikle %1,80 oranında seyretmektedir. Ancak böylesi ciddi vade oranlarında kişinin kredi talebi ve buna bağlı gelir veya kredi geçmişi birçok etkeni değiştirmektedir. Bu nedenle net bir veri paylaşmak mümkün olmayacaktır.  

Bunlara ek olarak günümüz bankalarının hemen hepsi de 48 aya kadar vadeli kredi sunmaktadır. Bu bankalar arasından içeriğimizin başında da belirttiğimiz gibi en uygun olanını seçerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.  

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir