48 Ay Vade ile Kredi Kullanmak

48 ay vade kredi

48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar  

48 vadeli ihtiyaç kredisi günümüz modern bankacılık anlayışı içerisinde oldukça rahat bir şekilde bulunabilir. Bu olanaklar arasında birçok banka bu şartlar altında ihtiyaç kredisi sunmaktadır. 48 ay boyunca ödenene taksitler eşliğinde tarafınıza ödenen bu kredilerde gerek faiz gerekse de banka ahlakı açısından değerlendirdiğimiz en iyi bankaları bu içerik bünyesinde sıraladık. Bu bankalar haricinde kalan bankalarında elbette siz ve ihtiyaçlarınıza uygun bir yükümlülüğü olabilir böylesi durumlar için ilgili bankanın şubesine giderek başvuru sürecinizi başlatmanız yeterli olacaktır.  

48 ay vadeli kredi bankalar aracılığıyla alacağınız krediyle günümüz insanının en önemli derdi olan ihtiyaçlarınızı büyük oranda halledebilirsiniz. Bu denli yüksek bir vade oranı altında bu parayı ödemek çok kolay olacaktır diye kredi tutarını abartmamanızı öneriyorum. İhtiyaç kredisi alırken dikkat etmeniz gereken birçok önemli husus bulunmaktadır. Hayatınızın gidişatı noktasında size olumsuz etkilerde bulunacak bir krediyi kesinlikle cesaret gösterip kullanmayınız. Sonrasında büyük pişmanlıklar yaşayabilirsiniz.  

Ziraat Bankası  

Ziraat bankası günümüz bankaları arasında en cana yakın müşteri politikasını işletmektedir. Ziraat bankası 48 ay vadeli kredi ortalama olarak %1,45 faiz oranıyla sunulmaktadır. Aslına bakılırsa bu faiz kullanılan vade oranıyla birlikte düşmüş halidir. Bildiğiniz üzere bankalarda görev yapan kredi kurullarının müşteriler üzerinden özel hakları bulunmaktadır. Eski müşteriler için bu faiz oranı daha da düşürülebilmektedir.  

Ziraat Bankası İnternetten Kredi Başvurusu

48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu

İNG Bankası  

4 senelik bir ödeme periyotunda en iyi faiz performansını sergileyen banka olarak karşımıza çıkan İNG bankası temelde uzun vadede faiz oranını düşük tutmaktadır. Bu kredi bünyesinde uygulanana faiz oranı %1.29 seviyesindedir. Çeşitli miktarlar için alınabilecek bu kredinin dosya masrafı İNG bankası yetkilerince sadece 35 lira olarak belirlenmiştir. Bu sayede birçok alandan kâr etmenizi sağlayacak bir kredidir. İNG bankası ihtiyaç kredisi bünyesinde birçok olanak bulunmaktadır.  

İng Bank İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Şartları

Emekliye Kredi Veren Bankalar

QNB Finansbank  

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi QNB bankası bünyesinde verilen kredi hizmetleri arasında yer almaktadır. Özellikle büyük miktarda kredi kullanacak vatandaşlar için oldukça uygun faiz oranları sunan bu banka büyük miktarlarda ihtiyaç kredisi vermektedir. Bu noktada bu alternatifi değerlendirebilirsiniz.  

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir