Bireysel Finansman Kredisi Veren Bankalar

Konumuz dahilinde sizlere bireysel finansman kredisi veren bankalar ile ilgili merak edilenlere yönelik önemli bilgiler sunduk. Halk arasında genel olarak borç kapatma kredisi olarak da bilinen bu kredi türünden vatandaşlarımız yararlanarak mevcut banka borçlarını kapatıp tekrardan taksitlendirip kendi bütçelerine göre ödemelerini gerçekleştirebilmektedir. Yeni düzenlemeler ve alınan kararlar neticesinde artık birçok banka kuruluşu kendi bünyesinde sunduğu kredi türlerinin arasına bireysel finansman kredisini de ekledi. Bu paket dahilinde amaç ise birden fazla bankada bulunan kredi, kredi kartı ve benzeri borç durumlarının tek bir çatı altında toplanarak belirli vadelere bölünüp ödemelerinin rahatlıkla yapılabilmesi üzerinedir. Yani bankalara ayrı ayrı ödemeler yaparak ayı geçirmeniz yerine, artık tek bir banka üzerinden tüm borçlarınızı toplayarak ödemelerini ayrık periyotlarla gerçekleştirebilirsiniz.

Borçlarınızı Tek Bir Bankada Toplayın

Bankalar bireysel finansman kredisi üzerine verdikleri bu hizmet aksamı ile birlikte ülkemizde borçlarını ödeyemeyen birçok kişinin yardımcısı olmuştur. Bu durum nezdinde bankalar daha fazla müşteri sayısına ulaşabilmek adına her ay ödemelerini düzenli yapacaklarına söz veren tüketicilerin borçlarını tek bir çatı altında toplayarak daha rahat ve daha cazip fırsatlarla ödemelerini yapmalarında destek olmaktadırlar. Kredi ve kredi kartı ödemelerinde gecikmeler yaşatmayan ve düzenli ödemeler yapan tüketiciler bankaların gözünde daima sadık müşteri profiline sahip olmaktadırlar.

Bireysel Finansman Kredisi Veren Bankalar

QNB Finansbank: Türkiye’nin önemli banka kuruluşlarından biri olan QNB Finansbank, birçok bankaya göre daha avantajlı olmaktadır. Daha iyi bir kapsamda hizmet sunan kuruluşların başında geliyor. Bu kredi türüne yönelik olarak 48 aya kadar varan vade seçenekleri tercihinde bulunabilirsiniz. Ek olarak düşük faiz oranlarıyla borç kapatma kredisi ile ilgili paketleri sunuyor. İlgili banka üzerine bir kredi talebinde bulunmadan evvel, diğer bankalarda olan kredi ve kredi kartı gibi borçlarınızın tamamını hesaplayın. Net ödenecek tutar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Bunun nedeni ise Finansbnak dahilinde talep edeceğiniz kredi tutarının miktarı diğer bankalarda olan borçlarınızdan az ise bu durum nezdinde ilgili başvurunuz ret onayı alacaktır.

İş Bankası: Türkiye’nin ilk bankalarından biri olan köklü kuruluş İş Bankası’da tıpkı QNB Finansbank gibi borçlarını tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. Tüketicilerimize yönelik ilgili banka cazip kredi fırsatları sunuyor. İş Bankası borç kapatma kredisi ile ilgili olarak yapacağınız başvurularda 48 aya kadar varan vade seçenekleri ve düşük faiz oranlarıyla bu paketlerden yararlanabiliyorsunuz. Bu başvuruyu yapabilmek adına şubeye gitme zorunluluğu bulunuyor. Bu nedenle size en yakın İş Bankası şubesine müracaat ederek ilgili kredi türüne yönelik bilgi sahibi olabilir, daha öncesinden diğer bankalara yönelik tüm borçlarınızı net bir şekilde öğrenerek bu tutar nezdinde kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Burada dikkat edeceğiniz yine Finansbank’taki gibi kredi tutarının net bir şekilde öğrenilebilinmesi üzerinedir.

Denizbank: Genel olarak kobi ve esnaflara yönelik kampanyalar düzenleyen ve bu şekilde tanınan Denizbank’ta tıpkı İş Bankası ve QNB Finansbank gibi tüketicilere kredi imkanı tanıyor. 48 aya kadar varan vade seçeneklerine ek olarak kredi üst limiti olarak belirlenen 20 bin TL’ye kadar borç kapatma kredisinden faydalanabilirsiniz. Daha ayrıntılı ve net bilgileri öğrenmek adına Denizbank şubelerine giderek bilgiler edinebilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir