3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar  

3 ay ertelemeli kredi

3 ay ertelemeli kredi veren bankalar müşterilerine kredi ödemesi sonrasında kolaylık tanımak maksadıyla taksit ödemelerinde ortalama 3 aylık bir esneklik tanımaktadır. Bu esneklik sayesinde müşterilerin çok daha rahat bir şekilde ödeme yapmaları hedeflenmektedir. 3 ay ertelemeli kredi almak isteyen müşterilere bazı bankalar 4 aylık bir erteleme imkânı sunmaktadır.

Bu ve bunun gibi erteleme odaklı kredi fırsatları hemen her banka bünyesinde yer almaktadır. Bu fırsatların kullanım şartlarına uyum sağlayıp sağlamadığınızı gözlemlemek ve içeriğimizde yer almayan diğer bankaların bu konu hakkında ki hizmet detaylarını öğrenmek istiyorsanız o bankanın en yakın şubesine başvurunuz.  

3 ay sonra ödemeli kredi fırsatını kendi çapınızda büyük bir olanağa çevirebilirsiniz. Bildiğiniz üzere eğer kredinizi kredi kartına yönlendirirseniz oraya aylık olarak yatırdığınız paradan o ay ki kredi taksiti kesiliyor. Sizler bu 3 aylık erteleme fikrini kullanarak 3 ay boyunca 3 taksit tutarını biriktirebilir. Sonrasında 4. Ayda o ayın taksitini de birikim yaparak eklediğinizde 3 ay önde gideceğiniz bir taksit portföyü oluşturabilirsiniz.

Bu sayede ödeme yaptığınız kart bünyesinde devamlı artıdan para kalır ve kredi taksitleriniz normal sürecinden 3 ay daha erken biter. Kredi vadesi süresince başınıza gelebilecek bir durumda bir aylık kredi taksitini ödemeyebilir o birikimden yatırabilirsiniz. Bu sadece bir fikir olarak aklınızda bulunsun.  

ertelemeli kredi

ertelemeli kredi

Vakıfbank Ertelemeli Kredi  

Kobi için sunduğu kredi fırsatları arasında 4 aya varıncaya kadar erteleme olanakları belirleyen Vakıf Bank bu sayede küçük esnafın daha güçlü atılımlar yapmasında yardımcı rolünü üstlenmektedir. 3 aylık erteleme olanağı barındıran kredide 100.00 0 liralık bir işlem limiti bulunmaktadır. Tabi bu olanaktan yararlanmak için belli bir finansal geçmişe sahip olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde bu kredi dahilinde sunulan haklar size verilmeyecektir. Ayrıntılı bilgi ve başvuru için Vakıfbank şubelerine başvurunuz.  

2018 Vakıfbank SMS Kredi Başvurusu

Vakıfbank Kredi Notu Öğrenme

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Şartları

TEB Ertelemeli Kredi

3 ay ertelemeli olarak kredi sunan bankalar arasında TEB bankası da yer almaktadır. Ortalama olarak 48 aya kadar sunulan vade oranı ve genellikle %1.30 düzeyinde seyreden faiz oranıyla ilgi çeken bu kredi ihtiyaç kredisi çatısı altında değerlendirilmektedir. TEB 3 ay ertelemeli kredi için en yakın TEB banka şubesine başvurmanız yeterli olacaktır.  

TEB Bankası Kredi Notu Öğrenme

Aynı Gün İçerisinde Kredi Veren Bankalar

Halkbank Ertelemeli Kredi

Halkbank 3 ay ertelemeli kredi olanağını konut kredisi için sunmaktadır. Vade oranı 120 aya varıncaya kadar süregelen bu krediler faiz oranlarında vadeye bağlı değişiklik göstermektedir. Bu değişkenlik vade oranı ve tutar orantısında hesaplanarak müşteri belirtilmektedir. Bu kredi bünyesinde erteleme sürecinde artış söz konusu değildir. Müşteri dilerse bu erteleme imkânını kullanmayabilir.  

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir