120 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

120 ay vadeli kredi veren bankalar

Özellikle yoğun harcamalar yapacak olan ya da fazla borcu bulunan kişiler, toparlanmak ve tek bir yere borçlanmak adına fazla ihtiyaç kredisi çekmeyi düşünmektedirler. Kredi tutarının yüksek olması aylık ödemenin de yüksek olacağı anlamına geldiği içinde, yüksek kredi çekmek isteyenler 120 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar hakkında bilgi aramaktadır. Bu yazımızda bu bilgiyi arayanlar için derin bir araştırma yaparak, 120 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar hakkında bilgiler sunduk.

120 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar

120 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

120 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

OdeaBank Tadilat ve Eğitim Kredisi

Odeabank tadilat ve eğitim kredisi adı altında, çeşitli tutarlar için 120 aya kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. 120 aylık vadeyi tadilat kredisi için yapan banka, yaklaşık 60 aylık vadeyle ise, eğitim kredisi vermektedir. En kolay kredi veren bankalar arasında yer alan Odeabank, kredi çekme konusunda kolaylıklar tanımaktadır.

Garanti Bankası Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi

Uzun vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alan Garanti Bankası, 120 ay vadeyle kredi vermektedir. Yaptığı kredi kampanyaları ile adından söz ettirmeyi başaran Garanti Bankası, vadeli mevduat hesaplarında da avantajlar sunan bankalardan birisidir.

120 Vadeli Konut Kredisi Nasıl Alınır?
60 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar
60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2018

Halkbank İmar barışı kredisi

Halkbank’ta 120 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer almakta olup, bu krediyi yalnızca %70 oranında tamamlanmış inşaatların bitirilmesi için veriyor. Yani müstakil bir ev yaptırıyorsunuz ve evin önemli bir bölümü tamamlanmışsa, kalan kısmını tamamlamak için Halkbank’ın sunmuş olduğu bu imkandan yararlanmanız mümkündür.

Ziraat Bankası 120 ay vadeli kredi

120 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası, bu krediyi yatırım amaçlı değerlendirmek isteyenlere vermektedir. Bu tarz bir ihtiyacınız varsa, bu krediden yararlanmanız mümkündür.

120 ay vadeli ihtiyaç kredisi almak için kolaylıklar

Yukarıdaki birkaç örnekte de olduğu gibi, bankalar 120 aya kadar direkt olarak ihtiyaç kredisi vermemektedir. Yani tadilat ve eğitim kredisi tarzında sunmuş oldukları kredilere, 120 ay vade yapmaktadırlar.

Normal şartlarda verilen ihtiyaç kredilerinin vadesi, 48 ay ile sınırlandırılmıştır. Bunun dışında daha yüksek kredi tutarları için ipotek vermek, kredinizin başka isimler altında daha yüksek vadelerle çekilebilmesine imkan tanımaktadır.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir