10.000 TL Ne Kadar Faiz Getirir?

ing bank 10000 tl bir ayda ne kadar faiz getirir

Birikimlerini faizde değerlendirmek isteyenlerin en sık sorduğu sorulardan birisi, 10.000 TL ne kadar faiz getirir? Sorusudur. Risk almak istemeden ve fazla uğraş vermeden birikimlerini değerlendirmek isteyenler, yatırım olarak paralarını faize yatırma yoluna gitmektedir. Günümüzde bankacılık sektöründe en fazla işlem gören bankacılık kollarından birisi olan mevduat hesaplarıdır. Küçük ama düzenli getiri isteyenlerin büyük bir kısmı için, faiz mevduat hesapları ideal kar kanallarından birisidir. Yazımızın devamında, 10.000 TL ne kadar faiz getirir? Sorusunun cevabıyla birlikte, 10.000 TL’ye en fazla faiz veren bankalar listesi yer almaktadır.

10.000 TL Ne Kadar Faiz Getirir?

Yüksek tutarların mevduat hesaplarında değerlendirilebileceği gibi, 10.000 TL’lik tutarlarda yine faiz getirisi olarak değerlendirilmektedir. Bankaların faiz oranları birbirinden farklı olduğu için, 10.000 TL için getirileri de farklı olacaktır. Bu nedenle vadeli mevduat hesabı açtırırken yüksek faiz veren bankaları tercih etmek, kazancınızı azda olsa artıracaktır.

10.000 TL ne kadar faiz getirir? Sorusunun cevabı, her şeyden önce mevduat hesabı açtıracağınız bankanın vermiş olduğu faiz oranına göre değişmektedir. Aşağıda 10.000 TL’ye en fazla faiz veren bankalar listesi yer almaktadır.

On Bin TL’ye En Fazla Faiz Veren Bankalar

ing bank 10000 tl bir ayda ne kadar faiz getirir

10.000 TL Ne Kadar Faiz Getirir? ing bank 10000 tl bir ayda ne kadar faiz getirir

ING Bank E-Turuncu Hesap Faiz Oranları

ING Bank, 10.000 TL’ye en fazla faiz veren bankalar arasında lider konumdadır. Yaptığı özel kampanyalar ile adından söz ettirmeyi başaran ING Bank, özellikle vadeli mevduat hesapları için birçok kampanya düzenlemesiyle biliniyor. ING Bank şuanda 10.000 TL’ye aylık, 179 TL faiz getirisi vermektedir.

ING Bank sitesinden faiz oranını hesaplamak için tıklayınız. 

odeobank on bin tl aylık faiz oranı

10.000 TL Ne Kadar Faiz Getirir? odeobank on bin tl aylık faiz oranı

Odeabank Oksijen Hesabı Faiz Oranları

Türkiye’de ki gelişmelerine hızlı bir şekilde devam eden Odeabank, 10.000 TL’ye en fazla faiz veren bankalar listesinde de yer almaktadır. Oksijen hesabı ile 10.000 TL’ye yaklaşık olarak aylık 143 tl dir.

Odeabank Sitesinde Hesaplamak İçin tıklayınız. Çıkan sayfada mevduat getirisini tıklayınız.

Akbank 10.000 TL’ye ne kadar faiz veriyor?

Türkiye’nin en köklü bankaları arasında yer alan Akbank, vadeli mevduat hesapları için sunmuş olduğu yüksek faiz ile de ön plana çıkmayı başarmıştır. Sabancı grubuna ait olan Akbank, 10.000 TL için aylık yaklaşık olarak 140 TL faiz vermektedir.

Ziraat Bankası 10.000 TL’ye Ne Kadar Faiz Veriyor?

Ziraat Bankası ise yine verdiği faiz oranları ile, adından söz ettiren bankalardan birisidir. Devlet destekli bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası, 10 Bin TL için aylık 123 TL faiz vermektedir.

Ziraat Bankası Memura Faizsiz Kredi

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?

Yapı Kredi Bankası 10.000 TL’ye Ne Kadar Faiz Verir?

Yapı Kredi Bankası’nın 10.000 TL için vermiş olduğu faiz miktarı ise, 115 TL civarındadır.

10.000 TL’ye en fazla faiz veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Bankaların mevduat hesaplarına verecekleri faiz oranları, farklı zamanlarda değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle web sitemizi düzenli olarak takip etmeniz, değişen faiz oranları hakkında en güncel bilgilere ulaşmanıza olanak tanıyacaktır.

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir